Дніпролаб на Троєщині

• Оплата карткою,

"Дніпролаб" - медична діагностика для всієї родини! Діагностичний центр Дніпролаб вже більше 15 років займає топові позиції серед медичних центрів в таких містах як Київ, Чернігів, Черкаси, Фастів, Бровари. У медичній лабораторії Дніпролаб Ви зможете за доступними цінами в максимально короткі терміни здати аналізи ще

• Вс: 9:00-13:00

пр. Червоної Калини, 20. На карті

Деснянський , м.Дарниця, м.Чернігівська, м.Лісова

Філія медичного діагностичного центру «Дніпролаб» розташована на Троєщині на проспект Червоної Калини, 20 ( в минулому проспекті Маяковського, 20).

У діагностичному центрі використовується виключно сучасне обладнання, представлене у вигляді УЗД-апаратів від компанії «Esaote».

Даний УЗД-апарат має високу якість візуалізації, підвищену продуктивність і експлуатаційну гнучкість. Всі ці характеристики дозволяють йому бути високоінформативною діагностикою.

У філії діагностичного центру «Дніпролаб» по вул. Червоної Калини, 20 проводять дуплексне сканування, пренатальну діагностику на всіх термінах вагітності та інші ультразвукові дослідження, проведення та можна отримати  консультацію лікарів таких як:

• лікаря акушера-гінеколога;
  • консультація кардіолога

На відділення за адресою вул. Червоної Калини, 20 також можна провести електрокардіограму. Дослідження проводиться на триканальному електрокардіографі призначений для реєстрації ЕКГ у пацієнтів дорослого та дитячого віку. Кардіограма, що записується 3-канальним електрокардіографом, може допомогти в аналізі та діагностуванні серцевих захворювань.

З пренатальної діагностики

• комплексної допологової діагностики плода з метою виявлення різноманітних патологій ще на стадії розвитку всередині утроби матері.

Серед послуг пренатальної діагностики:

• УЗД у І, ІІ, ІІІ триместрах;

З ультразвукової діагностики

• методики неінвазивного (не порушуючи цілісних покривів) обстеження, вдаючись до використання ультразвукових хвиль. Дані дослідження проводяться за допомогою абдомінального датчика (який не проникає в організм) та транвагінального / ректального (при якому дослідження проводиться безпосередньо в організмі).

Серед послуг представлено ультразвукове дослідження:

• щитовидної /передміхурової (і насіннєвих бульбашок)/ молочної залози;
  • органів малого таза/черевної порожнини;
  • нирок;
  • сечового міхура;
  • органів калитки
  • суглобів;
  • фолікулометрія
  • ехокардіографія;
  • ЕКГ

За допплерографією (дуплексним скануванням) – одна з методик дослідження за допомогою ультразвуку, при якому використовується ефект Допплера, заснований на зміні частоти хвиль залежно від положення об'єкта.

Види доплерографії:

• магістральних судин;
  • брахіоцефальних судин;
  • дупплексне сканування:
  • артерій верхніх/нижніх кінцівок;
  • вен нижніх кінцівок

Не сподобалося що у даній клініці шумно як на базарі, кругом якийсь ґвалт. Плюс до цього всього, було очікування майже годину, щоб попасти на діагностику.  Сам  лікар, який проводив діагностику дуже хороша та приємна жіночка. Видно що людина добре знає свою роботу та кваліфікований спеціаліст.

Оксана, 26.09.2024

Працює привітний персонал. Мене все влаштувало.

Наталя, 24.08.2024

Загалом персонал та якість надання послуг, дуже хороші, але сама клініка зовсім не розрахована на маломобільних пацієнтів - усюди сходинки; пандус, це якісь рейки (цікаво, той хто їх робив сам спробував по нім піднятись чи спуститись?). Наразі в країні дуже велика кількість людей, що пересувається або на візочку або на милицях, тому варто піклуватись про них хоча б у такий спосіб.

Марія, 21.08.2024

Клініка сподобалася, була невелика затримка по часу, довелося очікувати. А так загалом досить непогана клініка.

Валерій, 15.08.2024

Все добре, чудово прийняли, візит влаштував, отримано все, на що розраховували, звертатимемося, в разі потреби,, дякую.

Олена, 16.06.2024

вул. Закревського, 42А.

вул. Лондонська, 16.

вул. Оптимістична, 1.

вул. Тростянецька, 8Д.

просп. Бажана, 12 (1 поверх).

вул. Вишгородська, 21.

пр. В. Івасюка, 27.

вул. Братства Тарасівців, 5 .

Київ, бульвар Кольцова, 14Ж.

4.7