12 відгуків

Клініка «Борис» на м. Олімпійська

Діагностичне відділення клініки «Борис» вже більше 20 років надає медичні послуги високого рівня з діагностики. Пацієнти клініки «Борис» першими можуть скористатися найсучаснішими технологіями в діагностиці. Успіх діагностичного відділення забезпечує висококваліфікована команда лікарів-діагностів. Клініка «Борис» завоювала довіру десятків тисяч пацієнтів і пропонує найвищі стандарти медичного обслуговування. ще

• Пн-Вс: 9:00-21:00

вул. Велика Васильківська, 55 А. На карті

Печерський , м.Олімпійська

В даний момент запис в клініку через наш сервіс не ведеться

Діагностичне відділення клініки «Борис» є одним з найсучасніших в Україні. Тут поєднані всі технологічні можливості, кращі лікарі-діагности і новітнє медичне обладнання. Фахівці центру керуються європейськими принципами приватної медицини, тому діагностика організму пацієнтів проходить в максимально комфортних умовах. Щорічно тут проходять обстеження пацієнтів з усіх регіонів України.

В діагностичному центрі клініки «Борис» пацієнти можуть отримати допомогу в більш ніж 30-ти напрямках: гінекологія, акушерство, онкологія, травматологія, педіатрія, стоматологія та ін.

У кардіологічному відділенні проводиться цілий ряд процедур і інноваційних досліджень для пацієнтів різного віку. Тут пацієнти отримають якісну сучасну діагностику серцевих захворювань відповідно до сучасних рекомендацій європейських кардіологічних асоціацій та товариств кардіологів.

У прекрасно оснащеному відділенні рентгенології висококваліфіковані фахівці здійснюють діагностику всього організму. Окремо варто відзначити напрямок мамології. Пацієнти з мамологічними проблемами можуть пройти повне обстеження, яке включає УЗД, мамографію та магнітно-резонансну томографію молочних залоз. Високоточна сучасна апаратура клініки «Борис» для діагностики патологій молочних залоз дозволяє не прив'язувати обстеження пацієнтів до віку.

В ендоскопічному відділенні проводяться всі методи діагностичної ендоскопії:

• гастроскопія;
  • сігмоскопія;
  • колоноскопія;
  • бронхоскопія.

Всі види діагностики проводяться з забором матеріалу на гістологічне та цитологічне дослідження.

ФГДС виконується з визначенням кислотності шлункового соку і хелікобактерної інфекції та лікувальної ендоскопії:

• поліпоектомія;
  • ендоскопічна хімічна зупинка кровотечі.

Приємно здивувала робота лікарів. Все сподобалось.

Діана, 03.03.2018

Рентгенолог, которая меня обслуживала, супер внимательная! Очень компетентная.

Надежда, 24.12.2017

Хороший отзыв. Мне нравиться врач Павлик Ирина Владимировна.

Людмила, 12.12.2017

В клинике "Борис" все как всегда на уровне. Все было хорошо.

Георгий, 06.12.2017

проспект Берестейский 67. На карті