Центр ударно-хвильової і відновлювальної терапії

Центр ударно-хвильової і відновної терапії надає послуги високоточної ультрасонографії і дуплексного сканування. Тут є можливість пройти як загальні дослідження органів, систем і окремих структур, так і більш вузькоспеціалізовану діагностику - ЕхоКГ, нейросонографію, УЗД суглобів по Графу та ін. ще

• Пн-Чт: 9:00-18:00
  • Пт: 9:00-17:00
  • Сб: вихідний
  • Нд: вихідний

вул. Німанська, 6. На карті

Печерський , м.Звіринецька

В даний момент запис в клініку через наш сервіс не ведеться

Центр ударно-хвильової і відновної терапії має комфортний кабінет для проведення різних обстежень за допомогою апарату УЗД. Всі дослідження в Центрі проводить досвідчений і кваліфікований лікар-діагност. Після обстеження пацієнту видається деталізований і зрозумілий висновок.

Весь спектр послуг з діагностики, що надаються в центрі:

• Спеціалізована діагностика: ЕхоКГ (ехокардіографія); нейросонографія; УЗД суглобів стегна по Графу; УЗД тимуса (діти);
  • Доплер: вен / артерій рук і ніг; артерій нирок; вен / артерій шиї; судин голови;
  • УЗ-діагностика: простати / мошонки; щитовидної залози; печінки / жовчного міхура; молочних залоз; нирок / наднирників / сечового міхура; черевної порожнини з / без оцінки портального кровотоку; лімфовузлів, м'яких тканин голови / шиї; лімфовузлів середостіння; плевральної порожнини; матки і придатків і ін.

Кілька переваг обслуговування в Центрі УВТ і відновної терапії:

• висока кваліфікація персоналу;
  • нове і високоточне обладнання;
  • комфортно облаштовані діагностичні кабінети;
  • прекрасний сервіс і комфорт під час перебування в клініці;
  • зручне місце розташування центру (м. Дружби народів).

Все понравилось, быстро, без очередей, я довольна.

Катерина, 09.10.2015

Харьковское шоссе, 56. На карті

Дарницкий

ул. Декабристов, 6, оф. 163. На карті

Дарницкий

ул. Соломенская, 11а (Клініка знаходиться біля м. Вокзальна (5 хв їзди ) та м. Олімпійська 12 хв. їзди). На карті

Соломенский

ул. Крещатик, 44 в. На карті