Відгуки про діагностичний центр Медичний центр «ОН Клінік Харків» (м. Ярослава Мудрого)

вул. Я. Мудрого, 30а. На карті

Київський , м.Пушкінська

Візитом до клініки залишилась задоволеною - не зважаючи, що я запізнилась, мене все одно прийняли, та без зайвих слів та докорів зробили ЕКГ

Лідія, 05.01.2024

Все було дуже добре, вчасно пройшли діагностику, сервісом задоволені.

Златослава, 14.12.2023

Прекрасная клиника, прекрасный УЗИ специалист. Все быстро, качественно, никаких проблем не возникло

Поліна, 13.12.2023

Жодної діагностики не проводили, переписали з висновку МРТ.

Іван, 10.12.2023

Усе було за часом, швидко записали, усі були ввічливі, візит пройшов добре.

Світлана, 05.12.2023

В загальному все пройшло добре. Але є деякі нюанси. Це більше прозвучить як рекомендації. Це специфічна діагностика, хотілось, щоб менеджер у клініці заздалегідь проговорювала з пацієнтами, що потрібно мати при собі індефікаційний номер для заповнення форми. Також рекомендується брити груди, щоб не було волосся, бо датчики тоді не зачеплять. Плюс на добу ти ізолюєшся від усієї побутової техніки. Це теж суттєвий нюанс, наприклад якщо ти працюєш за комп'ютером, тобі потрібно брати вихідний.  Це в ніякому разі не негативний відгук - це просто рекомендація на майбутнє, щоб іншим пацієнтам було зручніше проходити цю діагностику.

Станіслав, 05.12.2023

Клініка комфортна, лікар дуже сподобався, компетентний спеціаліст.

Яна, 27.11.2023

Мені сподобалось відношення до пацієнтів.

Вадим, 25.11.2023

Загалом залишилась задоволеною, єдине що не сподобалось - прийняли не за часом, довелось чекати в черзі.

Юлія, 25.11.2023

Все добре пройшло в загальному. Немає ніяких питань.

Людмила, 25.11.2023

В клініці робили діагностику, лікар має бути в масці, цього не було

Антон, 16.11.2023

Все пройшло прекрасно у даній клініці, все дуже сподобалось. Був привітний персонал.

Виолетта, 09.11.2023

В клініці всі ввічливі, дуже коректні, все вчасно, без черг, тому все було дуже приємно

Наталія, 09.11.2023

В клініці все було нормально, все вчасно і швидко зроблено, зауважень не було

Максим, 09.11.2023

Очень довольна клиникой, получила массу удовольствия и исчерпывающие ответы на мои вопросы

Валентина, 06.11.2023

Я очень благодарна докторам, что они хорошо все сделали, были очень внимательные. Я осталась очень довольна, буду каждый год ходить в Он Клиник.

Наталія, 02.11.2023

В клініці чисто, охайно, персонал привітний, все як повинно бути та навіть краще

Іван, 25.10.2023

Усе сподобалось й ставлення лікаря, що робив рентген, та зручні умови.

Світлана, 19.10.2023

Отримала усе, що хотіла, тому залишилась задоволеною.

Ніна, 01.10.2023

Всё было отлично - уровень отношения к человеку был на высоте. Мне всё очень понравилось.

Павло, 27.09.2023

Прийняли дуже швидко, приємний та привітний персонал мене зустрів. Все пройшло добре

София, 22.09.2023

Дуже хороше ставлення до пацієнтів та професіоналізм лікарів

Юлія, 07.09.2023

Візитом до клініки залишилася задоволена.

Леся, 26.06.2023

Визитом в клинику остался доволен. При необходимости буду обращаться еще. Рекомендую.

Євген, 23.06.2023

Визитом осталась довольна, клинику рекомендую.

Юлія, 15.02.2022