Медичний центр «ОН Клінік Харків» на Гагаріна (відділення малоінвазивної хірургії)

В «ОН Клінік Гагаріна» розпочало роботу відділення малоінвазивної хірургії. Тут проводяться операцій в області гінекології, урології, флебології, дерматології, ендокринології, естетичної медицини, гастроентерології, проктології. ще

• Пн-Сб: 9:00-15:00

вул. Молочна, 48. На карті

Київський , м.Проспект Гагаріна

Головними перевагами малоінвазивної хірургії є:

• мінімальний вплив на організм у порівнянні з порожнинної операцією;
  • низький ризик післяопераційних ускладнень;
  • мала тривалість реабілітації (людина перебуває в стаціонарі протягом 1-3 днів);
  • відсутність сильних післяопераційних болів, помітних шрамів і рубців, які знижують естетичний ефект

Існує дві основні методики:

• Ендоскопія – проведення процедури за допомогою ендоскопа
  • Лапароскопія – операція через прокол

Обладнання клініки

• Анестезіологічний комплекс Dräger Primus®
  • Біполярний резектоскоп Karl Storz
  • Система візуалізації Karl Storz Image1 S CONNECT + Image1 S H3-Z трехчіповая головка камери і медичний Монітор Full HD + Оптика Storz HOPKINS

В клініці на ресепшен дуже приємний персонал, дівчата вміють спілкуватися з пацієнтами і вирішити конфліктні ситуації між клієнтами. Клініка дуже красива, дуже чиста, затишна, нова. Мені подобається клініка

Елизавета, 11.02.2024

Візитом залишилась повністю задоволена.

Світлана, 23.08.2023

Визитом в клинику осталась очень довольна - меня встретил приветливый и профессиональный персонал. При необходимости буду обращаться еще. Рекомендую.

Екатерина, 11.01.2023