Медичний центр «ОН Клінік Харків» на Гагаріна

ОН Клінік в Харкові зібрав всіх кваліфікованих лікарів в одному місці, щоб у кожного пацієнта була можливість пройти комплексне дослідження свого організму за короткий термін — 1-2 дня. Лікарі клініки ведуть прийом за попереднім записом. У медичному центрі можна випробувати всі можливості сучасної медицини як маленьким пацієнтам, так і дорослим ще

• Вс: 8:30-14:00

вул. Молочна, 48. На карті

Київський , м.Проспект Гагаріна

Багатопрофільна клініка «ОН Клінік Харків» спеціалізується на діагностиці та лікуванні широкого спектру захворювань за допомогою ефективних сучасних методик. Клініка оснащена новим обладнанням і високоякісними матеріалами, а персонал клініки укомплектований кращими фахівцями різних медичних напрямків.

Лікарі центру регулярно підвищують рівень своєї кваліфікації на тематичних курсах і семінарах, відвідують різні медичні конференції, тому завжди в курсі найактуальніших методів лікування.

У медичному центрі «ОН Клінік Харків» (м. Проспект Гагаріна) представлені такі спеціалізації:

• урологія;
  • лікування варикозу лазером;
  • УЗД;
  • медичний Check-Up;
  • аналізи.

NEW !! У медичному центрі доступна послуга Лікування геморою лазарем.

У медичному центрі МЦ "ОН Клінік Гагаріна" можно пройти "Check Up діагностику після захворювання COVID-19".

Також в «ОН Клінік Харків» (м. Проспект Гагаріна) у пацієнта є можливість зробити УЗД і здати аналізи.

Клініка охайна, чиста, на ресепшен приємні дівчата, лікар діагностики дуже уважний, ознайомився з попередніми результатами діагностик, все прокоментував, одразу видали результат УЗД, все було добре. Я задоволена роботою клініки

Лілія, 23.04.2024

Клініка чудова. Пройшло все швидко та якісно, абсолютно без ніяких питань.

Андрій, 18.04.2024

Все було супер! Добре провели діагностику, все пояснили, я задоволена

Вікторія, 18.04.2024

Швидкий сервіс, обслуговування на вищому рівні.

Ірина, 04.04.2024

Дуже сподобалася клініка. Добре було все у цій клініці.

Олег, 04.04.2024