Отзывы о диагностическом центре Медицинский центр «ОН Клиник Харьков» (м. Ярослава Мудрого)

ул. Я. Мудрого, 30а. На карте

Киевский , м.Ярослава Мудрого

Все було добре, я задоволена обслуговуванням, дякую.

Іолана, 09.09.2024

Сподобався привітний персонал, обслуговування.

Катерина, 04.09.2024

Было хорошее отношение, благодарность за то что пошли мне навстречу, раньше приняли и хорошо общались со мной, все очень вежливые. Мне было приятно находиться в клинике.

Людмила, 27.08.2024

Все було дуже добре, ми задоволені, дякую.

Валерія, 10.08.2024

Сподобався лікар, що робив УЗД - усе пояснив.

Зоя, 05.08.2024

Клініка дуже сподобалася, все повністю задовольнило у цій клініці.

Дарія, 02.08.2024

Клініка сподобалася, напрочуд була приємна атмосфера у самій клініці. Лікарі у клініці теж дуже приємні, чуйні, професійні, ввічливі спеціалісти.

Євгенія, 25.07.2024

В клініці працюють фахівці своєї справи, молодці, дякую! Лікар УЗД спеціаліст гарний спеціаліст, все зрозуміло пояснила, все показала, на всі питання відповіла. Мене повністю влаштовує обслуговування, якщо буде необхідно, буду звертатися ще

Світлана, 24.07.2024

Проведення діагностики мене влаштувало, дякую.

Дар'я, 19.07.2024

В клініці все нормально, але в описі по результатам досілдження, переплутали щось і вказали невірний діагноз.

Олександр, 11.07.2024

Часто користуємося медичними послугами саме цієї клініки. В цій клініці завжди комфортно, чудові лікарі та надзвичайно ввічливий та уважний медперсонал. Нам тут все дуже підходить та подобається.

Вікторія, 04.07.2024

Все пройшло просто чудово, добре та головне вчасно. Дуже все сподобалося і персонал у клініці ввічливий та уважний й лікарі професійні. І сама клініка дуже зручна та комфортна.

Андрій, 18.06.2024

Хороше обслуговування, на УЗД лікар пояснив в чому проблема, плануємо звернутися в клініку на консультацію лікаря, все було добре

Дар'я, 14.06.2024

Сподобалася клініка. Дуже добре що є місця для очікування. Це доволі зручно. Загалом клініка непогана, є все необхідне.

Сергій, 04.06.2024

Завжди користуємось послугами цієї клініки, вона нам подобається.

Руслан, 17.05.2024

Чудова, гарна клініка. У клініці було досить зручно, сервіс хороший.

В'ячеслав, 15.04.2024

Сподобалася клініка, все було чудово у цій клініці.

Владислав, 03.04.2024

В клініці все було добре, зауважень не було

Ірина, 18.03.2024

Все було добре, візит в клініку сподобався, прийом відбувся вчасно, діагностику провели добре, висновок отримали швидко, зауважень не було

Зоя, 14.03.2024

Клініка чиста, гарна, УЗД спеціаліст дуже хороший, все пояснив, розказав. Роботою лікаря задоволена

Наталія, 13.03.2024

Дуже гарний лікар який провів УЗД молочних залоз, швидко та чітко провів обстеження. Усе пройшло добре.

Катерина, 13.03.2024

Мені все сподобалося. УЗД спеціаліст дуже ввічливий, гарно провів діагностику, прийом відбувся вчасно. У мене ніяких нарікань

Дарія, 12.03.2024

Хорошее обслуживание, во время диагностики, врач ответил на все мои вопросы.

Наталія, 12.03.2024

Визит прошёл хорошо, медсёстры и врач отличные, остался доволен.

Василь, 07.03.2024

Персонал хороший у клініці. Все було чисто та добре. Дуже все сподобалося.

Олена, 22.02.2024