Отзывы о диагностическом центре МДЦ Эксперт Харьков

• Сб-Вс: выходной

ул. Пушкинская, 82. На карте

Киевский , м.Пушкинская

Персонал клініки дуже ввічливий, на всі питання відповіли, надали всю інформацію.  Лікар УЗД дуже уважний, я задоволена візитом в клініку

Вікторія, 05.04.2024

Дуже сподобалася ця клініка. Все було добре у цій клініці. Все супер пройшло. Клініка дуже зручна, комфортна, дуже чудовий персонал у цій клініці. Загалом клініка мені повністю підійшла.

Юрій, 25.03.2024

Хороша клініка, рекомендую!

Ольга, 18.03.2024

Гарна клініка, чудові спеціалісти у клініці.

Юрій, 28.02.2024

Гарно, мені сподобалося. Привітний персонал, сучасне обладнання. Все, що я хотіла, подивились, написали, зауважень не було. Лікар хороший, на діагностиці все показав, пояснив

Людмила, 09.11.2023

Сергій, 20.10.2023

Раїса, 09.10.2023

Мені не сподобалось, багато людей, всі на один час, все незручно, диск діагностики чекали час. Клініці пора переходити на флешки, отримали диск і тепер не знаємо що з ним робити, бо не має вже тих дисководів. За ті кошти можна було вже подбати про флешки. В клініку точно вже не підемо

Володимир, 04.10.2023

Наталія, 15.09.2023

Визитом осталась довольна, в центре работает профессиональный персонал, и даже, несмотря на то что я опоздала на 5 минут, мне ни кто не сказал ни слова об этом, а провели сразу на диагностику, не заставив ждать.

Ніна, 15.09.2023

Сергій, 08.08.2023

Пришлось поискать клинику, но так как вышли заранее, то это не было проблемой. И как я уже говорил, пришли раньше и клиника не заставила ждать своего времени, а сделали КТ раньше, поэтому остались очень довольны! Рекомендую!

Максим, 27.06.2023

Вікторія, 11.02.2022

Мар‘яна, 01.02.2022

Ольга, 22.12.2021

Сагдиана, 15.12.2021

Приняли хорошо, комфортно, быстро. Остался доволен.

Дмитрий, 15.12.2021

В клинике обслужили быстро. Врач мне очень понравился который, проводил Доплерографию, консультация прошла на высшем уровне, получила ответы на свои вопросы. Рекомендую

Илона, 06.12.2021

Елена, 23.11.2021