Медичний центр «ОН Клінік Харків» (м. Ярослава Мудрого)

Медичний центр «ОН Клінік Харків» на м. Ярослава Мудрого надає широкий вибір діагностичних послуг. У центрі можна пройти УЗ-дослідження органів і систем організму, УЗД при вагітності, колоноскопію і ВГДС ще

• Нд: вихідний

вул. Я. Мудрого, 30а. На карті

Київський , м.Ярослава Мудрого

Медичний центр «ОН Клінік Харків» на м. Ярослава Мудрого пропонує такі діагностичні послуги:

• NEW !! У медичному центрі доступна послуга Лікування геморою лазарем — це ефективне лікування геморою з використанням інноваційного обладнання, без болю і хірургічного втручання
  • "Check Up діагностика після захворювання COVID-19"
  • Ультразвукова діагностика:
    • органів черевної порожнини;
    • органів сечовидільної системи;
    • органів малого таза (чоловіків і жінок);
    • серця;
    • суглобів;
    • щитовидної залози, молочних залоз, наднирників;
    • доплерографія судин верхніх і нижніх кінцівок, дуплексне сканування судин головного мозку та шиї.
  • Колоноскопія
  • ВГДС

Центр оснащений сучасним діагностичним і лікувальним обладнанням, а послуги надають фахівці з великим досвідом роботи. Комфортні умови, доступні ціни та високу якість послуг, що надаються — переваги клініки «ОН Клінік Харків» на м. Ярослава Мудрого.

Все було добре, я задоволена обслуговуванням, дякую.

Іолана, 09.09.2024

Сподобався привітний персонал, обслуговування.

Катерина, 04.09.2024

Было хорошее отношение, благодарность за то что пошли мне навстречу, раньше приняли и хорошо общались со мной, все очень вежливые. Мне было приятно находиться в клинике.

Людмила, 27.08.2024

Все було дуже добре, ми задоволені, дякую.

Валерія, 10.08.2024

Сподобався лікар, що робив УЗД - усе пояснив.

Зоя, 05.08.2024