Медичний центр «ОН Клінік Харків» (м. Ярослава Мудрого)

Медичний центр «ОН Клінік Харків» на м. Ярослава Мудрого надає широкий вибір діагностичних послуг. У центрі можна пройти УЗ-дослідження органів і систем організму, УЗД при вагітності, колоноскопію і ВГДС ще

вул. Я. Мудрого, 30а. На карті

Київський , м.Пушкінська

Медичний центр «ОН Клінік Харків» на м. Ярослава Мудрого пропонує такі діагностичні послуги:

• NEW !! У медичному центрі доступна послуга Лікування геморою лазарем — це ефективне лікування геморою з використанням інноваційного обладнання, без болю і хірургічного втручання
  • "Check Up діагностика після захворювання COVID-19"
  • Ультразвукова діагностика:
    • органів черевної порожнини;
    • органів сечовидільної системи;
    • органів малого таза (чоловіків і жінок);
    • серця;
    • суглобів;
    • щитовидної залози, молочних залоз, наднирників;
    • доплерографія судин верхніх і нижніх кінцівок, дуплексне сканування судин головного мозку та шиї.
  • Колоноскопія
  • ВГДС

Центр оснащений сучасним діагностичним і лікувальним обладнанням, а послуги надають фахівці з великим досвідом роботи. Комфортні умови, доступні ціни та високу якість послуг, що надаються — переваги клініки «ОН Клінік Харків» на м. Ярослава Мудрого.

В клініці все нормально, але в описі по результатам досілдження, переплутали щось і вказали невірний діагноз.

Олександр, 11.07.2024

Часто користуємося медичними послугами саме цієї клініки. В цій клініці завжди комфортно, чудові лікарі та надзвичайно ввічливий та уважний медперсонал. Нам тут все дуже підходить та подобається.

Вікторія, 04.07.2024

Все пройшло просто чудово, добре та головне вчасно. Дуже все сподобалося і персонал у клініці ввічливий та уважний й лікарі професійні. І сама клініка дуже зручна та комфортна.

Андрій, 18.06.2024

Хороше обслуговування, на УЗД лікар пояснив в чому проблема, плануємо звернутися в клініку на консультацію лікаря, все було добре

Дар'я, 14.06.2024

Сподобалася клініка. Дуже добре що є місця для очікування. Це доволі зручно. Загалом клініка непогана, є все необхідне.

Сергій, 04.06.2024