Медичний центр «ОН Клінік Харків» (м. Пушкінська)

Медичний центр «ОН Клінік Харків» на м. Пушкінська надає широкий вибір діагностичних послуг. У центрі можна пройти УЗ-дослідження органів і систем організму, УЗД при вагітності, колоноскопію і ВГДС ще

вул. Я. Мудрого, 30а. На карті

Київський , м.Пушкінська

Медичний центр «ОН Клінік Харків» на м. Пушкінська пропонує такі діагностичні послуги:

• NEW !! У медичному центрі доступна послуга Лікування геморою лазарем — це ефективне лікування геморою з використанням інноваційного обладнання, без болю і хірургічного втручання
  • "Check Up діагностика після захворювання COVID-19"
  • Ультразвукова діагностика:
    • органів черевної порожнини;
    • органів сечовидільної системи;
    • органів малого таза (чоловіків і жінок);
    • серця;
    • суглобів;
    • щитовидної залози, молочних залоз, наднирників;
    • доплерографія судин верхніх і нижніх кінцівок, дуплексне сканування судин головного мозку та шиї.
  • Колоноскопія
  • ВГДС

Центр оснащений сучасним діагностичним і лікувальним обладнанням, а послуги надають фахівці з великим досвідом роботи. Комфортні умови, доступні ціни та високу якість послуг, що надаються — переваги клініки «ОН Клінік Харків» на м. Пушкінська.

Чудова, гарна клініка. У клініці було досить зручно, сервіс хороший.

В'ячеслав, 15.04.2024

Сподобалася клініка, все було чудово у цій клініці.

Владислав, 03.04.2024

В клініці все було добре, зауважень не було

Ірина, 18.03.2024

Все було добре, візит в клініку сподобався, прийом відбувся вчасно, діагностику провели добре, висновок отримали швидко, зауважень не було

Зоя, 14.03.2024

Клініка чиста, гарна, УЗД спеціаліст дуже хороший, все пояснив, розказав. Роботою лікаря задоволена

Наталія, 13.03.2024