Медичний центр «ОН Клінік Харків» (м. Пушкінська)

Діагностичний центр

Медичний центр «ОН Клінік Харків» на м. Пушкінська надає широкий вибір діагностичних послуг. У центрі можна пройти УЗ-дослідження органів і систем організму, УЗД при вагітності, колоноскопію і ВГДС ще

вул. Я. Мудрого, 30а. На карті

Київський , м.Пушкінська

Рейтинг діагностичного центру розраховується на основі реальних відгуків пацієнтів

Медичний центр «ОН Клінік Харків» на м. Пушкінська пропонує такі діагностичні послуги:

• NEW !! У медичному центрі доступна послуга Лікування геморою лазарем — це ефективне лікування геморою з використанням інноваційного обладнання, без болю і хірургічного втручання
  • "Check Up діагностика після захворювання COVID-19"
  • Ультразвукова діагностика:
    • органів черевної порожнини;
    • органів сечовидільної системи;
    • органів малого таза (чоловіків і жінок);
    • серця;
    • суглобів;
    • щитовидної залози, молочних залоз, наднирників;
    • доплерографія судин верхніх і нижніх кінцівок, дуплексне сканування судин головного мозку та шиї.
  • Колоноскопія
  • ВГДС

Центр оснащений сучасним діагностичним і лікувальним обладнанням, а послуги надають фахівці з великим досвідом роботи. Комфортні умови, доступні ціни та високу якість послуг, що надаються — переваги клініки «ОН Клінік Харків» на м. Пушкінська.

Визитом осталась довольна, клинику рекомендую.

Юлія, 15.02.2022

Клиника мне понравилась, в ней работают хорошие профессионалы, которые умеют найти подход к детям, и относятся к ним соответствующе.

Давид, 09.12.2021

Работаю очень внимательные сотрудники. Осталась очень довольна их сервисом

Тамара, 17.11.2021

В клинике мне понравилось, светло, уютно и чисто

Виктория, 02.11.2021

Быстро и качественно . Мне все понравилось.

Александр, 28.10.2021
Дивитися всі відгуки