Відгуки про діагностичний центр АВС (Age and Beauty Control Clinic), Медичний центр інноваційних технологій

• Пн-Сб: 9:00-17:00
  • Нд: вихідний

вул. Космічна, 12А. На карті

Шевченківський , м.Наукова

Я задоволена обслуговуванням, пішли на зустріч, все зробили як належить, дякую.

Оксана, 07.09.2024

Дуже добре мене прийняли в цій клініці. Все добре пояснили, все розказали. Дуже сподобався лікар, який проводив діагностику. Дійсно хороша людина та прекрасний спеціаліст. Чітко усе пояснила та надала розгорнуту консультацію.

Валентина, 06.09.2024

Сподобалось обслуговування, як провели діагностику. Сподобався фахівець, знання фахівця. Усім задоволений.

Михайло, 06.09.2024

Клініка дуже сподобалася, все було просто супер. Персонал добре мене зустрів, дійсно приємні люди. Дуже зручно що у клініці можна розрахуватися або через термінал або готівкою. Загалом візит у цій клініці пройшов добре.

Роман, 05.09.2024

Сподобалося все у клініці.Все було добре, зручно та комфортно. Персонал у клініці чудовий та привітний.

Олександр, 05.09.2024

Досить приємне перебування було у цій клініці. Доволі чудове обслуговування у клініці, приміщення клініки на високому рівні. Все дійсно було ідеально. Все зробили оперативно та якісно, результати отримав швидко. Щонайвищий рівень сервісу. PS: рекомендую усім дану клініку.

Владислав, 30.08.2024

Клініка мені дуже сподобалася, дуже затишна, дівчина на ресепшен все добре пояснила як проходить процедура. Лікар діагностики грамотний спеціаліст, знає свою справу. Я дуже задоволений візитом

Денис, 26.08.2024

Клініка повністю задовольнила нас своєю зручністю та комфортним перебуванням. Персонал у клініці привітний та ввічливий, лікар чудові спеціалісти. Загалом візит пройшов дуже добре.

Лілія, 21.08.2024

Все було чудово, діагностику провели добре, ми задоволені

Пол Морис, 20.08.2024

Візитом залишився задоволений - я був прийнятий трошки раніше, таким чином мені зберегли мій час, плюс докладно пояснили по висновку проведеної діагностики, що із моєю рукою, та як воно все працює.

Євгеній, 17.08.2024

Не сподобалось відношення персоналу, не зручне місцеперебування медичного центра.

Василь, 13.08.2024

Клініка нам дуже сподобалася. Візит пройшов просто чудово.

Сергій, 12.08.2024

Сподобалася клініка, все було добре.Дійсно все пройшло чудово. Дякую.

Ігор, 06.08.2024

Клініка нам дуже сподобалася. Дійсно все було чудово. Дуже гарна клініка.

Петро, 02.08.2024

Гарні враження, клініка хороша, приємний персонал, якість обслуговування на найвищому рівні

Олексій, 01.08.2024

Персонал дуже хороший, хороший сервіс, все дуже культурно, візит в клініку сподобався

Владислав, 22.07.2024

Дуже сподобалася клініка. Все було добре та просто чудово у цій клініці.

Євгеній, 08.07.2024

Гарна клініка, зручна та комфортна. Чудовий персонал у цій клініці, все дуже сподобалося. Було все добре.

Олена, 05.07.2024

Дуже сподобалася клініка. Все чудово пройшло, дуже приємна атмосфера була у цій клініці. Лікарі дуже хороші спеціалісти. На рецепції приємні та уважні дівчата. Загалом дуже все добре було.

Геннадій, 29.06.2024

Я дуже задоволена, лікар діагностики компетентний, гарне ставлення до пацієнтів, прийом пройшов дуже добре

Жанна, 22.06.2024

Обслуговування сподобалось, та й взагалі, усе сподобалось.

Юрій, 20.06.2024

Дуже сподобалася клініка своїм комфортом та зручністю. Все пройшло просто чудово.

Володимир, 08.06.2024

Дуже все сподобалося у клініці, дійсно все було зручно, комфортно та гарно.

Генадій, 01.06.2024

Працює висококваліфікований персонал, буду користуватись їхніми послугами ще.

Наталя, 30.05.2024

Класна клініка. Лікарі чудові у цій клініці, все було чітко зроблено, дуже все культурно пройшло.

Сергій, 30.05.2024

ул. Григория Сковороды, 31. На карті