Отзывы о диагностическом центре АВС (Age and Beauty Control Clinic), Медицинский центр инновационных технологий

• Пн-Сб: 9:00-17:00

ул. Космическая, 12А. На карте

Шевченковский , м.Научная

Все було чудово, діагностику провели добре, ми задоволені

Пол Морис, 20.08.2024

Візитом залишився задоволений - я був прийнятий трошки раніше, таким чином мені зберегли мій час, плюс докладно пояснили по висновку проведеної діагностики, що із моєю рукою, та як воно все працює.

Євгеній, 17.08.2024

Клініка нам дуже сподобалася. Візит пройшов просто чудово.

Сергій, 12.08.2024

Сподобалася клініка, все було добре.Дійсно все пройшло чудово. Дякую.

Ігор, 06.08.2024

Клініка нам дуже сподобалася. Дійсно все було чудово. Дуже гарна клініка.

Петро, 02.08.2024

Гарні враження, клініка хороша, приємний персонал, якість обслуговування на найвищому рівні

Олексій, 01.08.2024

Персонал дуже хороший, хороший сервіс, все дуже культурно, візит в клініку сподобався

Владислав, 22.07.2024

Дуже сподобалася клініка. Все було добре та просто чудово у цій клініці.

Євгеній, 08.07.2024

Гарна клініка, зручна та комфортна. Чудовий персонал у цій клініці, все дуже сподобалося. Було все добре.

Олена, 05.07.2024

Дуже сподобалася клініка. Все чудово пройшло, дуже приємна атмосфера була у цій клініці. Лікарі дуже хороші спеціалісти. На рецепції приємні та уважні дівчата. Загалом дуже все добре було.

Геннадій, 29.06.2024

Я дуже задоволена, лікар діагностики компетентний, гарне ставлення до пацієнтів, прийом пройшов дуже добре

Жанна, 22.06.2024

Обслуговування сподобалось, та й взагалі, усе сподобалось.

Юрій, 20.06.2024

Дуже сподобалася клініка своїм комфортом та зручністю. Все пройшло просто чудово.

Володимир, 08.06.2024

Дуже все сподобалося у клініці, дійсно все було зручно, комфортно та гарно.

Генадій, 01.06.2024

Працює висококваліфікований персонал, буду користуватись їхніми послугами ще.

Наталя, 30.05.2024

Класна клініка. Лікарі чудові у цій клініці, все було чітко зроблено, дуже все культурно пройшло.

Сергій, 30.05.2024

Нам все дуже сподобалося у цій клініці.Дякуємо.

Оксана, 22.05.2024

Клінікою задоволена, гарне обслуговування, не маю зауважень, все добре.

Ольга, 13.05.2024

Мені сподобались по перше - сам прийом, по друге - саме приміщення, трете - фахівець, що проводив мені електронейроміографію, дуже гарно відноситься до пацієнтів, й спостерігається висока кваліфікація.

Юрий, 09.05.2024

Все відбулось добре, персонал поводився професійно.

Павло, 07.05.2024

Спеціаліст який мені проводив діагностику дуже мені сподобався. Все зробили оперативно та якісно. Допомогли мені добре, на всі мої запитання надали чітку відповідь. Загалом все пройшло чудово.

Олександр, 04.05.2024

У клініці доволі сучасний рівень обслуговування, дуже хороші спеціалісти, які добре знають свою роботу.

Вячеслав, 04.05.2024

Хороша, зручна, нормальна клініка. Все добре було і комфорт і люди які працюють у цій клініці й затишок. Клініка повністю задовольнила мої потреби.

Микола, 02.05.2024

Привітний персонал, діагностику зробили добре, все пояснили, я задоволений

Владислав, 01.05.2024

Все дуже сподобалося у цій клініці. Комфорт, персонал та обслуговування було все на найвищому рівні.

Маргарита, 25.04.2024

ул. Сковороды, 82. На карте