Офтальмологічний центр «Візіум»

Офтальмологічний центр «Візіум» — медичний центр, що спеціалізується на дорослій та дитячій офтальмології. Центр «Візіум» оснащений новітнім обладнанням, що дозволяє надавати широкий спектр офтальмологічних послуг, включаючи лазерну корекцію зору, хірургію катаракти, глаукоми, лазерне лікування захворювань сітківки, ортокератологічне лікування міопії і гіперметропії лінзами «нічного носіння». ще

• Нд: вихідний

вул. Гоголя, 12. На карті

Соборний

Схожі діагностичні центри в інших районах міста Дніпра:
Схожі діагностичні центри на інших метро станціях міста Дніпра:

Фахівці офтальмологічного центру «Візіум»

Серед лікарів центру — доктор медичних наук, кандидат медичних наук, лікарі вищої категорії, які щодня використовують свої знання і досвід для допомоги пацієнтам. Поряд з практикою в медицині, доктора регулярно підвищують кваліфікацію і беруть участь в наукових дослідженнях.

Фахівці офтальмологічного центру мають доступ до передових медичних технологій і відкриттів. Деякі лікарі є авторами нових методів лікування різних захворювань і безпосередньо ведуть наукові дослідження.

Технології, які використовуються в центрі

Використовуються нові, але перевірені розробки та методики сучасної офтальмології. Обладнання від світових виробників, сертифіковане в Україні. Воно дає можливість: по-перше, фіксувати різні негативні відхилення, по-друге, виявляти проблеми на доклінічному рівні, коли пацієнт добре бачить, нема на що не скаржиться, але патологічний процес у нього запущений.

Очень хорошее обслуживание, большое спасибо персоналу. Мне все понравилось. Только цены кусаются, жалко, что нет никаких скидок.

Любовь, 04.03.2019

ул. Сечевых Стрельцов, 19. На карті