Відгуки про діагностичний центр Довіра

вул. Воскресенська, 2 д, 4-й поверх. На карті

Соборний , м.Вокзальна

У друге вже відвідую цю клініку, мені все дуже подобається у цій клініці. Також дуже подобається підхід лікарів до пацієнтів.

Катерина, 12.03.2024

Все  нормально було у клініці, все супер пройшло.

Ірина, 28.02.2024

У клініці зручно, комфортно. Спеціаліст який робив діагностику УЗІ просто супер, дуже уважний - були поставленні хороші питання, уважність була теж на найвищому рівні.Все дуже добре пройшло, все чудово було.Дякую.

Олексій, 16.02.2024

Сподобалося у клініці. Пройшло все чудово.

Ірина, 06.02.2024

Сподобалась клініка. Хороші люди та лікарі у клініці.

Каріна, 25.01.2024

Усе сподобалось, особливо обслуговування.

Марія, 16.01.2024

Усе сподобалось - дуже гарний та ввічливий персонал, усе пройшло чудово.

Юлия, 13.01.2024

У клініці фахівці дуже приємні та кваліфіковані.

Яна, 13.12.2023

Візит пройшов швидко, якісно, УЗД зробили, розповіли як там справи. Усе було чудово, у мене не залишилось питань.

Костянтин, 13.12.2023

Мені сподобалось відношення персоналу до клієнтів. В клініку приїжджала з дитиною, підказали де залишити коляску, допомогли з дитиною коли я була на процедурі, доглянули дитину. На прийомі лікар все пояснила, підказала. Я залишилась задоволена візитом в клініку

Клара, 04.12.2023

Персонал клініки дуже ввічливий, дуже уважний, я була задоволена і приємно вражена як до мене ставились. Дуже ретельно проводили діагностику, молодці дівчата. Клініку рекомендую!

Алла, 28.11.2023

Усе сподобалось - і як зустріли, й що прийняли за часом. Усе пройшло добре.

Вікторія, 25.11.2023

Все добре відбулося. Мене добре проінформували на рецепції, відповіли на всі питання. Не залишилось жодних запитань.

Александр, 25.11.2023

Диагностика прошла хорошо. В клинике очень хороший УЗИ специалист, помогла мне, хорошо сделала УЗИ, дара рекомендации. Очень приятная врач, очень компетентная. На прием зашла по времени, без очереди

Галина, 16.11.2023

В клініці все сподобалось, не сподобалось відношення лікаря, не дав чітких відповідей на запитання

Дмитро, 04.11.2023

Все було вчасно, швидко зробили мені УЗІ серця, гарне ставлення до пацієнта,  в клініці працюють кваліфіковані працівники. Мені все сподобалось

Віта, 12.10.2023

Прийняли уважно, коректно, професіонально, усе як треба.

Людмила, 03.10.2023

Жахлива клініка! Нікому не рекомендую! Робила там кардіотокографію, й фахівець, знаючи, що апарат зламаний, працює не коректно, мені наговорив купу всього, налякав так, що для свого спокою, потім звернулась до двох інших клінік, щоб впевнитись, що в мене усе гаразд.

Катерина, 15.09.2023

Все сподобалося, особливо те, як зробили УЗД - дуже хороший фахівець.

Ирина, 20.07.2023

Я була в шоці - ЕКГ мені робили в приміщенні з пісуарами, з відповідними ароматами, куди покласти білизну теж не було передбачено, присоски апарату відривали мало не зі шкірою! І це у приватній клініці, з дуже гарними відгуками!

Олександра, 17.07.2023

Візитом залишилась повністю задоволена. Рекомендую.

Каміла, 07.07.2023

Визитом в клинику остался доволен на все 100%. Всем рекомендую.

Максим, 07.07.2023

Персонал внимательный, оперативный. Все молодцы.

Аліна, 08.06.2023

Дуже ввічливо і професійно. Усе сподобалось.

Олена, 11.11.2022

Гарна клініка, звертались в клініку вже не перший раз

Даниил, 10.11.2022

бульвар Звездный, 1М . На карті