Відгуки про діагностичний центр Довіра

вул. Воскресенська, 2 д, 4-й поверх. На карті

Соборний , м.Вокзальна

Прийняли мене швидко, зробили усе оперативно, без ніяких проблем. Лікар, який проводив діагностику все чітко описав та розказав. Одним словом персонал та фахівці виконали свою роботу гарно та на відмінно.

Едуард, 18.04.2024

Залишилась задоволеною, бо після діагностики, лікар пояснив, що зі мною відбувається.

Тетяна, 08.04.2024

Все було чудово. Клініка комфортно та зручна. Дуже привітний персонал, все дуже сподобалося у цій клініці.

Едуард, 06.04.2024

Все дуже сподобалося у даній клініці.Пройшло все дуже добре. Було все дуже чудово, гарне відношення у цій клініці зі сторони персоналу та фахівців до пацієнтів.

Анастасія, 06.04.2024

Все було чудово, всі уважні. Попередили що буде затримка по прийому, щоб я не поспішала. Діагностику серця провели добре,  до лікаря взагалі ніяких зауважень

Яна, 05.04.2024

Добре ставляться, швидко надають послуги, мені навіть телефон допомогли підзарядити. Візитом залишилась задоволеною.

Юлія, 04.04.2024

Трішки було складно знайти цю клініку. Але загалом все пройшло дуже добре, клініка непогана.

Анастасія, 04.04.2024

Лікар який робив УЗД гарний спеціаліст та приємна в спілкуванні. Все добре

Олена, 04.04.2024

Все было замечательно, диагностику провели хорошо, очень понравилось, замечаний к персоналу не было

Анастасія, 20.03.2024

Нормальна клініка, все пройшло добре. Все було в порядку.

Яна, 16.03.2024

У друге вже відвідую цю клініку, мені все дуже подобається у цій клініці. Також дуже подобається підхід лікарів до пацієнтів.

Катерина, 12.03.2024

Все  нормально було у клініці, все супер пройшло.

Ірина, 28.02.2024

У клініці зручно, комфортно. Спеціаліст який робив діагностику УЗІ просто супер, дуже уважний - були поставленні хороші питання, уважність була теж на найвищому рівні.Все дуже добре пройшло, все чудово було.Дякую.

Олексій, 16.02.2024

Сподобалося у клініці. Пройшло все чудово.

Ірина, 06.02.2024

Сподобалась клініка. Хороші люди та лікарі у клініці.

Каріна, 25.01.2024

Усе сподобалось, особливо обслуговування.

Марія, 16.01.2024

Усе сподобалось - дуже гарний та ввічливий персонал, усе пройшло чудово.

Юлия, 13.01.2024

У клініці фахівці дуже приємні та кваліфіковані.

Яна, 13.12.2023

Візит пройшов швидко, якісно, УЗД зробили, розповіли як там справи. Усе було чудово, у мене не залишилось питань.

Костянтин, 13.12.2023

Мені сподобалось відношення персоналу до клієнтів. В клініку приїжджала з дитиною, підказали де залишити коляску, допомогли з дитиною коли я була на процедурі, доглянули дитину. На прийомі лікар все пояснила, підказала. Я залишилась задоволена візитом в клініку

Клара, 04.12.2023

Персонал клініки дуже ввічливий, дуже уважний, я була задоволена і приємно вражена як до мене ставились. Дуже ретельно проводили діагностику, молодці дівчата. Клініку рекомендую!

Алла, 28.11.2023

Усе сподобалось - і як зустріли, й що прийняли за часом. Усе пройшло добре.

Вікторія, 25.11.2023

Все добре відбулося. Мене добре проінформували на рецепції, відповіли на всі питання. Не залишилось жодних запитань.

Александр, 25.11.2023

Диагностика прошла хорошо. В клинике очень хороший УЗИ специалист, помогла мне, хорошо сделала УЗИ, дара рекомендации. Очень приятная врач, очень компетентная. На прием зашла по времени, без очереди

Галина, 16.11.2023

В клініці все сподобалось, не сподобалось відношення лікаря, не дав чітких відповідей на запитання

Дмитро, 04.11.2023

ул. Космическая, 21 ( Онкодиспансер, 2 этаж). На карті