Довіра

Клініка «Довіра» є багатопрофільним комплексом, в якому професійні лікарі працюють виключно на сучасному діагностичному обладнанні, використовуючи індивідуальний підхід до кожного пацієнта, що в результаті дає позитивний результат лікування. Даний медичний заклад за якістю діагностики займає високе місце серед клінік Дніпропетровська завдяки тому, що в його стінах лікарі виявляють хвороби на ранніх етапах, усуваючи їх подальший розвиток за допомогою профілактичних заходів. Вартість послуг доступна для кожного пацієнта, що багато в чому досягається завдяки постійним акціям і програмам. ще

вул. Воскресенська, 2 д, 4-й поверх. На карті

Соборний , м.Вокзальна

Лікарі клініки «Довіра» мають великий досвід роботи, за рахунок чого проводять ефективне лікування захворювань різних напрямків медицини. Кожен фахівець має дипломи і сертифікати, які підтверджують його кваліфікацію.

У клініці є свій лабораторний комплекс, а також сучасне устаткування. Більш того, деякі технологічні комплекси і апарати були придбані для клініки на виставках новинок медичної індустрії.

В її стінах можна пройти такі діагностичні маніпуляції, як кольпоскопію, дерматоскопію, електрокардіограму, уретроскопию, УЗД-дослідження (черевної порожнини, гінекологічні, молочних залоз, колінних суглобів та ін.).

Пріоритет клініки «Довіра» – це надання своєчасної та якісної допомоги кожному пацієнту.

Напрямки роботи клініки «Довіра»:

• трихологія;
  • терапія;
  • лабораторна діагностика;
  • УЗ-діагностика.

Послуги, що надаються в клініці «Довіра»:

• дерматоскопія;
    • урологічне;
    • щитовидної залози;
    • молочних залоз;
    • колінних суглобів;
    • дітям (нейросонографія, УЗД нирок, сечостатевих шляхів, тазостегнових суглобів, щитовидної залози, вилочкової залози).

Обладнання клініки «Довіра»:

• УЗД-апарати Accuvix V10, Voluson-S6, My Lab50;
  • дерматоскоп;
  • кольпоскоп;
  • цістоуретроскопіі.

Отличное обслуживание, я очень доволен клиникой, очень внимательный персонал, диагностику провели хорошо, все понравилось. Единственный минус - нет лифта

Гурам, 25.04.2024

Прийняли мене швидко, зробили усе оперативно, без ніяких проблем. Лікар, який проводив діагностику все чітко описав та розказав. Одним словом персонал та фахівці виконали свою роботу гарно та на відмінно.

Едуард, 18.04.2024

Залишилась задоволеною, бо після діагностики, лікар пояснив, що зі мною відбувається.

Тетяна, 08.04.2024

Все було чудово. Клініка комфортно та зручна. Дуже привітний персонал, все дуже сподобалося у цій клініці.

Едуард, 06.04.2024

Все дуже сподобалося у даній клініці.Пройшло все дуже добре. Було все дуже чудово, гарне відношення у цій клініці зі сторони персоналу та фахівців до пацієнтів.

Анастасія, 06.04.2024

бул. Кучеревского 1. На карті