Оксфорд Медікал Дніпро

«Оксфорд Медікал Дніпро» надає високоякісну діагностику та лікування різних захворювань дорослих і дітей. Сучасне обладнання клініки і професіоналізм фахівців забезпечують швидкий і точний результат діагностичних процедур. До послуг клієнтів ультразвукова діагностика (в тому числі УЗД вагітних) ще

• Сб-Вс: 8:00-16:00

вул. Глінки, 7. На карті

Шевченківський

«Оксфорд Медікал Дніпро» — це швидка, якісна і професійна діагностика. У відділеннях клініки представлено найсучасніше діагностичне і лікувальне обладнання, яке дозволяє підтвердити або спростувати діагноз за найкоротші терміни.

У «Оксфорд Медікал Дніпро» проводять діагностику:

• УЗД судин верхніх і нижніх кінцівок, голови та шиї;
  • УЗД органів малого тазу;
  • УЗД органів травної системи;
  • УЗД суглобів;
  • УЗД молочних залоз, щитовидної залози, слинних залоз;
  • УЗД серця;
  • УЗД органів сечостатевої системи;
  • кольпоскопія;
  • біопсія.

Для діагностики здоров'я мами і дитини в клініці можна пройти УЗД всіх триместрів вагітності.

Клініка дуже сподобалася.Все було добре.

Тамара, 15.03.2024

Візит до клініки мені сподобався - гарне обслуговування, лікар УЗД був професійним, усе дуже зрозуміло пояснив. Залишилась задоволеною.

Марина, 09.03.2024

Все дуже сподобалося у клініці. На рецепції дуже приємна дівчина адміністратор працює, все гарно підказала, порадила та пояснила.

Ірина, 06.03.2024

Величезне дякую сервісу, клініці та лакарю, я дуже задоволена прийомом!

Олена, 29.12.2023

Задоволені клінікою, в разі потреби, звертатимемося.

Дмитро, 27.12.2023