Оксфорд Медікал Дніпро

«Оксфорд Медікал Дніпро» надає високоякісну діагностику та лікування різних захворювань дорослих і дітей. Сучасне обладнання клініки і професіоналізм фахівців забезпечують швидкий і точний результат діагностичних процедур. До послуг клієнтів ультразвукова діагностика (в тому числі УЗД вагітних) ще

• Сб-Вс: 8:00-16:00

вул. Глінки, 7. На карті

Шевченківський

«Оксфорд Медікал Дніпро» — це швидка, якісна і професійна діагностика. У відділеннях клініки представлено найсучасніше діагностичне і лікувальне обладнання, яке дозволяє підтвердити або спростувати діагноз за найкоротші терміни.

У «Оксфорд Медікал Дніпро» проводять діагностику:

• УЗД судин верхніх і нижніх кінцівок, голови та шиї;
  • УЗД органів малого тазу;
  • УЗД органів травної системи;
  • УЗД суглобів;
  • УЗД молочних залоз, щитовидної залози, слинних залоз;
  • УЗД серця;
  • УЗД органів сечостатевої системи;
  • кольпоскопія;
  • біопсія.

Для діагностики здоров'я мами і дитини в клініці можна пройти УЗД всіх триместрів вагітності.

Дуже сподобалася клініка.Все пройшло нормально, швидко та надійно.

Олексій, 29.03.2024

Дуже подобається ця клініка. Постійно користуюся послугами цієї клініки. Тут дуже прекрасне обслуговування зі сторони персоналу. Сервіс на найвищому рівні, все зажди відбувається швидко та якісно, не потрібно довго чекати. Я дуже задоволена даною клінікою.

Валентина, 19.03.2024

Візит пройшов добре, дякуємо, ми задоволені візитом.

Олег, 19.03.2024

Клініка дуже сподобалася.Все було добре.

Тамара, 15.03.2024

Візит до клініки мені сподобався - гарне обслуговування, лікар УЗД був професійним, усе дуже зрозуміло пояснив. Залишилась задоволеною.

Марина, 09.03.2024