Клиника Приватний кабінет клінічного психолога Андрія Вороняка

Практикуючий лікар
Психологія, Психотерапія

У приватному кабінеті клінічного психолога Андрія Вороняка є можливість отримати послуги по психотерапії в різних напрямках, у тому числі у випадках проблем особистого характеру, сімейних проблемах, налагодження стосунків з дітьми. До спеціаліста можна звертатися підліткам від 10 років і дорослим. Психолог – незрячий, але при цьому має достатній досвід психологічної та психотерапевтичної допомоги людям ще

вул. Водогінна, 2 (офісцентр), каб. 118. На карті

Франківський

Рейтинг клініки

Рейтинг клініки розраховується на основі реальних відгуків пацієнтів

Приватний кабінет клінічного психолога надає послуги по психодіагностиці, психологічному консультуванню, психотерапії. Психолог допоможе пацієнтам позбутися проблем та досягти гармонію з собою та навколишнім світом, з іншими людьми. Надає індивідуальне та сімейне консультування.

Психолог і психотерапевт Андрій Вороняк працює з наступними проблемами у пацієнтів:

• депресивний розлад;
  • опозиційно-викличний розлад поведінки;
  • поведінковий розлад;
  • розлади харчової поведінки;
  • специфічна фобія;
  • панічний розлад і агорафобія;
  • тривога за здоров'я;
  • соціальна тривога;
  • генералізований тривожний розлад (ГТР);
  • обсесивно-компульсивний розлад (ОКР);
  • посттравматичний стресовий розлад (ПТСР).

Професійний психолог підкаже шлях до впорядкування власного життя; допоможе знайти ресурси для розвитку власного Я та підвищення самооцінки, а також вийти зі стресу, депресивних станів, страхів, панічних атак.

Лікар працює з використанням моделі когнітивно поведінкової терапії та Арт-терапії. Основний метод та акцент робить на когнітивно-поведінкові терапії.

Андрій Вороняк практикує онлайн-консультування, проведення групових тренінгів, займається психотерапію з використанням арт-терапії, допомагає в соціально-психологічній адаптації.