Клиника Індивідуальне психологічне консультування

Практикуючий лікар
Психологія, Психотерапія

Приватний кабінет психолога Зоряни Скибінської надає комплексну психотерапевтичну і психологічну допомогу пацієнтам, які відчувають будь-які емоційні переживання, мають невротичні розлади, захворювання психосоматичного характеру або перебувають в умовах кризової ситуації. ще

• Нд: вихідний

вул. Василя Стуса, 2, каб. 5. На карті

Сихівський

Рейтинг клініки

Рейтинг клініки розраховується на основі реальних відгуків пацієнтів

У приватному кабінеті психолога Зоряни Скибінської пацієнтам надається комплексна допомога по корекції різного роду порушень і проблем психологічного характеру. Спеціаліст допомагає пацієнтам знайти рішення в складних сімейних і життєвих ситуаціях, знайти і усунути причини стресу, депресії та інших невротичних розладів.

Консультації проходять у формі бесіди. Психолог налаштовує пацієнта на той лад і настрій, при якому він починає відчувати насолоду від життя, робити вибір і діяти на власний розсуд, долає труднощі при попаданні в нові життєві ситуації, відбувається особистісний розвиток, виробляється вміння підтримувати і зав'язувати міжособистісні відносини, забезпечується прийняття життєво важливих рішень.

Перелік проблем, які успішно вирішуються спільно з психологом Зоряною Скибінською:

• емоційні розлади:
    • стрес і стресові ситуації;
    • депресія і неврози;
    • тривожно-депресивні розлади;
    • страхи і фобії;
    • напади панічної атаки;
  • сімейні конфлікти, емоційні та поведінкові порушення у підлітків і дітей;
  • кризові стани:
    • стресовий розлад;
    • гострі реакції після втрати (роботи, статусу, близької людини);
    • конфлікти в робочій і побутовій сферах;
  • різні невротичні розлади:
    • неврастенія;
    • порушення сну;
    • синдром хронічної втоми;
    • невроз нав'язливих станів і ін.