ЛеоМед (LeoMed)

ЛеоМед (LeoMed)

add_box Гинекология Неврология Оториноларингология Пластическая хирургия Проктология УЗ-диагностика ... еще
Парковка Оплата карточкой Wi-Fi зона
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 20:00 access_time_filled сб : 9:00 - 18:00 access_time_filled вс : 9:00 - 17:00
ул. Сырецкая, 32на карте
Подольский
Анна 04 Август 2022
В клинике было некомфортно, администратор клиники неприветливая, грубая в общении с пациентами
Марина 27 Июль 2021
Це неповага до клієнта! Тому що клієнт приїхав на восьму ранку, прочекав пів години і його просто відправили додому. Лікар не з`явився! І навіть ніхто не вибачився! Сказали, що проблема була в тому, що був не правильно вказаний номер телефону. Але я не розумію, щоб змінив мій номер телефону. Якщо я приїхала, а лікар так і не з`явився.
Наумова 15 Май 2021
Дуже жахливе відношення персоналу на ресепшен до пацієнтів, дуже сильно нахамили та дуже негарно ставились. Записувалась по акції на консультацію та УЗД, був тільки огляд і УЗД, у мене є деякі проблеми по здоров'ю. Лікар запропонував заплатити ще додатково за консультацію та за призначення по лікуванню, такої суми у мене при собі не було, консультація не відбулась. Я незадоволена
Ответ клиники 01 Июнь 2021
Шановна Диана Наумова, дякуємо, що написали про Ваші враження. Щиро шкодуємо, що у Вас склалося таке враження про працю клініки. Ми обов'язково розберемо Вашу скаргу та виконаємо необхідні дії що б не допустити дані випадки надалі. Також ми хочемо запросити Вас на безкоштовну консультацію щодо визначення подальшого лікування . Ми - на Вашому боці.
Аноним 27 Март 2021
Когда я рассчитывался, старший менеджер отчитывал младшего. Это было очень не красиво! Я себе такого в роботе не позволяю.
Александра 15 Март 2021
Клиника норм. Но про администраторов правду пишут, девочки очень милые но тупят :)