Киев
Врач онлайн
Клиника CitiDoctor

Отзывы о клинике Клиника CitiDoctor

182отзыва
add_box Акушерство Гастроэнтерология Гинекология Кардиология Маммология Онкология ... еще
CitiDoctor — хирургический центр полного цикла. В нем представлены такие направления, как: ортопедия, травматология, оториноларингология, неврология, нейрохирургия, пластическая хирургия, гинекология, урология, общая хирургия, реабилитация, дерматология, трихология, эндокринология, гастроэнтерология, кардиология, онкология, анестезиология. Действует отделение инструментальной и лабораторной диагностики
access_time_filled пн - сб : 8:00 - 20:00 access_time_filled вс : выходной
пр-т Степана Бандеры, 17/1на карте
Оболонский м.Почайна
Обратитесь ли вы снова в клинику?
Ваша оценка клинике
Клініка сподобалася.
Іван 03 Февраль 2024
Все добре пройшло.
Євген 12 Январь 2024
Задоволений прийомом, найвищій бал, дякую!
Володимир 04 Январь 2024
В клініці записувався на наступний прийом і запитував вартість процедури. Адміністратор називала ціну, але при цьому казала що вартість може змінитися по факту. Прайс послуг може змінюватися, я це розумію, але я вважаю, якщо я бронюю час прийому, то вартість повинна бути фіксована, а не змінюватися як завгодно, що це за відношення? В клініці нестабільні ціни
Олександр 04 Январь 2024
Все нормально. Чудово все пройшло.
Сергій 21 Декабрь 2023
Все сподобалося, дякую.
Петро 13 Декабрь 2023
Все сподобалось. Дякую.
Светлана 12 Декабрь 2023
Прийом відбувся з затримкою, лікар хороший
Наталія 14 Ноябрь 2023
Лікар, Ковальчук Володимир Миколайович, зачарував мене. Після прийому у лікаря, я перший раз за два місяці, першу ніч спала, це про щось говорить. Лікар дуже допоміг і сподіваюсь, що наступний раз через три тижні я звернусь до лікаря і лікар закінчить лікування і у мене буде все гаразд
1 2 3