МЕДХАУЗ

Акушерство, Гинекология, Дерматология, Диетология, Кардиология, Косметология, Мануальная терапия, Массаж, Неврология, Ортопедия, Оториноларингология, Педиатрия, Подология, Проктология, Ревматология, Терапия, Травматология, УЗ-диагностика, Урология, Физиотерапия, Флебология, Хирургия еще
  • Детская комната,

ул. Грушевского, 22А. На карте

Старе місто

Все было хорошо, единственное, что не понравилось, долго ожидать результаты анализов.

Аноним, 03.02.2021

Єдиний мінус в холі треба подивитися за проводкою. І це навіює неприємні відчуття.

Діана, 03.11.2020

Все супер, все підходить. Дуже гарна клініка. Дуже гарно поговорили, мені все розказали та повідомили. Я дуже задоволена.

Софія, 29.06.2020

Відвідала багато клінік, це є одна з кращих по ставленню до людей.

Тетяна, 14.02.2020

Дуже приємні все показали зустріли. На візит потрапила раніше.

Світлана, 11.02.2020

Лікар Мамолог кваліфікований спеціаліст, все доступно мені пояснив та розповів. В цілком залишилась задоволеною візитом.

Леся, 20.01.2020

Дуже хороший сервіс, мені у Вас сподобалось.

Катерина, 21.12.2019

Все досить чисто. персонал привітний, все що необхідно можна зробити на місці й не треба нікуди йти. Зручно, швидко. Хотілось би дешевше.

Вячеслав, 19.12.2019

В клініці привітний персонал. Обслуговування теж чудове, все швидко та якісно, я дуже задоволена.

Марія, 21.10.2019

В цілому все відмінно. Єдине, що незручно так це відсутність місця для автопарковки. Я з іншого міста і це стала проблемою, біля клініки не передбачені місця для клієнтів з машинами.

Василь, 04.02.2019

Все супер. Основне побажання - це електронний документообіг, але не в констексті, щоб це був сканер документів чи копії аналізів, а щоб усі результати медичних оглядів, історія пацієнта зберігались на якомусь сервісі. І доступ до них був з власного смартфону з правильною інтерпритацією, тобто, щоб я здаючи двічі на рік аналіз крові, міг подивитись динаміку по якомусь конкретному маркеру протягом всього свого життя.

Микола, 21.01.2019

Гарний персонал, дівчатка на рецепції. Мене все влаштовує.

Галина, 01.11.2018

Я дуже вдячна за допомогу дівчатам на рецепції, вони дуже привітні.

Галина, 20.07.2018

Хороші медсестри, зустріли, провели до лікаря, все добре.

Ірина, 09.07.2018

Дівчата провели в кабінет, запропонували каву.

Тимур, 26.06.2018

Клінікою я дуже задоволений. - обслуговуванням і сервісом. Всі привітні, пригощали кавою, просили вибачення за будь-які незручності. Все було гарно, культурно, мені дуже сподобалося.

Дмитро, 06.06.2018

Все комфортно персонал очень приятный. Я всем довольна.

Галина, 17.05.2018

Сподобалось ставлення до пацієнта, сервіс і обслуговування.

Назар, 07.05.2018

Мені обіцяли в суботу повідомити результати моїх аналізів, але сьогодні вже вечір понділка, а мені так ніхто і не дзвонив.

Оксана, 17.11.2017

Всюди чисто, швидко, не було ніяких спізнень.

Роман, 17.11.2017

Очень все хорошо, все на высшем уровне. Буду еще туда идти.

Алла, 05.10.2017

Дуже гарно. Добре. Без черг, без нічого. Я задоволена.

Олександра, 04.10.2017

Все сподобалось, все дуже гарно та приємно.

Ульяна, 23.08.2017

Все добре, було дуже приємно, все сподобалось.

Вікторія, 21.08.2017

Сервіс обслуговування дуже хороший. Працівники активні, до клієнтів ставляться гарно.

Ирина, 09.08.2017