Івано-Франківськ
МЕДХАУЗ

Відгуки про клініку МЕДХАУЗ

add_box Акушерство Гінекологія Дерматологія Дієтологія Кардіологія Косметологія ... ще
Паркінг Дитяча кімната Оплата карткою Wi-Fi зона
У медичному центрі «МЕДХАУЗ» надають високоякісні послуги лікарі з великим досвідом роботи. Усі процедури та маніпуляції виконують на сучасному обладнанні, яке відповідає провідним стандартам надання медичних послуг. Лікарі центру використовують інноваційні методики лікування пацієнтів, а діагностичні можливості «МЕДХАУЗ» дозволяють лікарям швидко та точно поставити пацієнту діагноз
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 19:00 access_time_filled сб : 9:00 - 16:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Грушевського, 22Ана карті
Старе місто
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
Виберіть філію
114 відгуків
Людвіг 10 Квітень 2024
Клініка сучасна, все по європейські, гарно, чистенько. На ресепшен привітні дівчата
Соломія 08 Квітень 2024
Хороша клініка, провели, все розказали, докладно все пояснили
Анастасія 08 Квітень 2024
Візит відбувся добре, єдине, на при кінці, зникло світло, й було не дуже зручно при розрахуванні.
Олена 08 Квітень 2024
Візит пройшов добре, усім задоволена.
Олеся 06 Квітень 2024
Хороша клініка, все було добре. Все дуже сподобалося у цій клініці. Пройшло все чудово.
Володимир 05 Квітень 2024
Все сподобалося, прийшов по своєму часу, в клініці дуже чисто й охайно, компетентні лікарі
Катерина 02 Квітень 2024
Все було чудово. Атмосфера у клініці дуже класна, все дуже сподобалося у цій клініці.
Олександра 28 Березень 2024
Сподобалася клініка, все було добре.
Оксана 21 Березень 2024
Дуже сподобалося перебування у цій клініці. Загалом все пройшло доволі добре, все повністю влаштувало у цій клініці.
Олександр 19 Березень 2024
Комфортно було у клініці. Все пройшло добре.
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right