Ивано-Франковск

Страница 3: Косметологи в Ивано-Франковске

Врач Дерматолог, Косметолог Череп’юк  Світлана  Миколаївна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на лікуванні захворювань шкіри, волосся, нігтів, ураження шкіри інфекційного та паразитарного типу, проводить косметичні процедури, масаж.
«Мед-Атлант», лечебно-диагностический центр
ул. Черновола, 48на карте
Старый город
Врач Косметолог, Дерматолог Дубчак Соломия  Владимировна на Doc.ua
Соломия Владимировна — врач дерматокосметолог. Занимается лечением кожных заболеваний, проводит косметологические процедуры по чистке, уходу и омоложению кожи. Выполняет мезотерапию, биоревитализацию, плазмолифтинг, контурную пластику. Специалист аппаратной косметологии
Врач Косметолог Федорук Ольга Игоревна на Doc.ua
Ольга Игоревна выполняет все виды косметологических процедур: мезотерапия, биоревитализация, контурная пластика, омолаживающие инъекции, мезотерапия волосистой части головы, коррекция лица мезониткамы (тредлифтинг), липолитические терапия лица и тела, контурная пластика носа, губ, скул, подбородка, углов нижней челюсти
Врач Косметолог Шкварок Богдана Володимирівна на Doc.ua
Ксметолог-естетист проводить масажі обличчя, чистки, обгортання, скрабування та ін. процедури лікувальної косметології. Також лікар спеціалізується на вікових змінах шкіри. Має диплом зі спеціальності «лікувальна справа»
Врач Косметолог, Дерматолог Вацлав Аліна Іванівна на Doc.ua
Спеціаліст веде прийом дорослих та підлітків. Проводить косметологічні процедури по чистці обличчя, лікуванні постакне, куперозу, пігмантації. Займається такими методиками лікування і терапії, як масаж, пілінг, мезотерапія, біоревіталізація, плазмоліфтинг. Спеціалізується на апаратній косметології
Врач Косметолог, Дерматовенеролог, Венеролог, Дерматолог Дутчак   Олеся Мирославівна на Doc.ua
Олеся Мирославівна — лікар-дерматовенеролог , дерматолог, венеролог та косметолог. Проводить такі процедури як плазмоліфтинг, склеротерапія нижніх кінцівок, масаж, SPA – депіляція та парафінотерапія, воскову депіляцію та ін. Лікар проходила курси підвищення кваліфікації і отримала диплом міжнародної школи медичної косметології ім. Софії Грицак «Медична косметологія» .
Врач Косметолог Фарнега Лариса Тарасівна на Doc.ua
1год опыта
Спеціаліст в сфері естетичної медицини. Лікар спеціалізується в напрямках косметології та фармацевтики, суміщуючи підходи. Займається великим спектром косметологічних процедур: мезотерапією, чистками обличчя і тіла, корекцією недоліків шкіри.
Євродіагностика
вул. Пасічна, 38на карте
Пасічна
Врач Косметолог Тершак Світлана Володимирівна на Doc.ua
1год опыта
Косметолог спеціалізується на чистці обличчя, пілінгу, мезотерапії, біоревіталізації, плазмоліфтингу, апаратній косметології. Займається лікуванням вугревої хвороби, постакне, куперозу, пігментації, ожиріння. Проводить також широкий спектр інших косметичних процедур, направлених на омолодження обличчя та тіла пацієнтів
Врач Косметолог Головецкая Елена Александровна на Doc.ua
Врач-косметолог специализируется на проведении различных косметических процедур, таких как мезотерапия, контурная пластика. Занимается введением «инъекций красоты». Активный участник курсов и семинаров, касающихся квалификационного роста в косметической отрасли
Врач Дерматовенеролог, Косметолог, Дерматолог Іванків Аліна Любомирівна на Doc.ua
Лікар-дерматолог, дерматовенеролог спеціалізується на лікуванні захворювань і патологій різних типів шкіри
chevron_left 3 4
Показать еще 4 Врачиautorenew