Ивано-Франковск

Страница 5: Детские врачи в Ивано-Франковске

Смотреть клиники в Ивано-Франковске
Врач Невролог Казімирчук Ірина Василівна на Doc.ua
Ірина Василівна має багаторічний досвід лікування пацієнтів неврологічного профілю. Спеціалізується на терапії невритів, неврозів, головного болю, епілепсії та ін. Проводить ультразвукове дослідження головного мозку у немовлят.
Приватна дитяча поліклініка №1
вул. Дністровська, 16 А (ТЦ «Горизонт», 2-й поверх)на карте
Врач  Шеремета Анна Ивановна на Doc.ua
Владеет современными методами диагностики и навыками медикаментозного лечения патологии гастроэнтерологического профиля. Консультирует с профессиональной точки зрения по вопросам питания, помогает подобрать диету при заболеваниях желудочно-кишечного тракта и нарушениях метаболизма. Принимает детей и взрослых.
Клиника для всей семьи West Medikal
ул. Грюнвальдская 23вна карте
Врач Педиатр Чигур Наталія Вікторівна на Doc.ua
Наталія Вікторівна спеціалізується на лікуванні інфекцій, захворювань дихальних шляхів, функціональних розладів травної системи, атопічного дерматиту у дітей. Розробляє схему дієтотерапія, загартовування дитячого організму.
Приватна дитяча поліклініка №1
вул. Дністровська, 16 А (ТЦ «Горизонт», 2-й поверх)на карте
4.5
Врач Стоматолог Безпала Світлана Миколаївна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на терапевтичному, ортопедичному, хірургічному, ортодонтичному лікуванні зубів у дорослих та дітей, а також виконує імплантацію зубів. Лікар пломбує каріозні порожнини, видаляє зубні "нерви", лікує пульпіт, періодонтит, стоматит, флюс, проводить процедуру відбілювання та багато іншого.
Стоматологічна клініка «Медгарант»
вул. Горбачевського, 50на карте
Пасічна
4.1
Врач Педиатр Сютрик Мирослава Миколаївна на Doc.ua
Лікар веде спостереження дітей з народження до 18 років. Лікує захворювання дихальних шляхів, нирок, шлунково-кишкового тракту, патологій оториноларингологічного профілю. Консультує з питань вакцинації, догляду за дитиною, вигодовування.
Врач Консультант по грудному вскармливанию, Педиатр Манастырская  Ольга  Ивановна на Doc.ua
Врач, которая помогает мамам сделать материнство легким и счастливым. Врач, который за грудное кормление и вакцинацию. Использует доказательную медицину и не использует БАДы. Занимается диагностикой, лечением заболеваний у детей, а также профилактикой заболеваний (контрольные осмотры, вакцинация).
Врач Косметолог, Дерматолог Ставишенко Вероника  Валерьевна на Doc.ua
Вероника Валерьевна - врач дерматокосметолог, выполняет большой спектр косметологических процедур, в том числе и контурную пластику. Занимается лечением дефектов кожи (угревая болезнь, купероз), выполняет чистку лица, пилинг. Проводит мезотерапию, биоревитализацию, плазмолифтинг, лазерную эпиляцию и криолиполиз
Врач Уролог, Хирург Зіняк Богдан Михайлович на Doc.ua
Богдан Михайлович спеціалізується в області урології надає кваліфіковану допомогу при гострих (затримці сечі) і хронічних захворюваннях уровиделітельного тракту. Лікар діагностує і лікує хвороби інфекційно-запального, травматичного, вродженого, нервового генезу
Врач Офтальмолог Кужда Ірина Миколаївна на Doc.ua
Кужда Ірина Миколаївна
Ірина Миколаївна – кваліфікований лікар-офтальмохірург. Провідний спеціаліст з питань косоокості, порушень акомодації, аномалій рефракції. Проводить хірургічні втручання на повіках, слізних органах, при травмах ока, лікування захворювань сітківки, судинного тракту, зорового нерва.
chevron_left
Показать еще 10 Врачиautorenew
5 6 7 chevron_right