Івано-Франківськ

Сторінка 5: Дитячі лікарі в Івано-Франківську

Дивитись клініки в Івано-Франківську
Лікар Невролог Казімирчук Ірина Василівна на Doc.ua
Ірина Василівна має багаторічний досвід лікування пацієнтів неврологічного профілю. Спеціалізується на терапії невритів, неврозів, головного болю, епілепсії та ін. Проводить ультразвукове дослідження головного мозку у немовлят.
Приватна дитяча поліклініка №1
вул. Дністровська, 16 А (ТЦ «Горизонт», 2-й поверх)на карті
Лікар  Шеремета Ганна Іванівна на Doc.ua
Володіє Сучасний методами діагностики и навички медикаментозного лікування патології гастроентерологічного профілю. Консультує з професійної точки зору по вопросам харчування, допомогає підібраті дієту при захворюваннях шлунково-кишково тракту и порушеннях метаболізму. Пріймає дітей и дорослих.
Клініка для всієї сім'ї West Medikal
вул. Грюнвальдська 23вна карті
Лікар Педіатр Чігур Наталія Вікторівна на Doc.ua
Чігур Наталія Вікторівна
Наталія Вікторівна спеціалізується на лікуванні інфекцій, захворювань дихальних шляхів, функціональних розладів травної системи, атопічного дерматиту у дітей. Розробляє схему дієтотерапія, загартовування дитячого організму.
Приватна дитяча поліклініка №1
вул. Дністровська, 16 А (ТЦ «Горизонт», 2-й поверх)на карті
4.5
Лікар Стоматолог Безпала Світлана Миколаївна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на терапевтичному, ортопедичному, хірургічному, ортодонтичному лікуванні зубів у дорослих та дітей, а також виконує імплантацію зубів. Лікар пломбує каріозні порожнини, видаляє зубні "нерви", лікує пульпіт, періодонтит, стоматит, флюс, проводить процедуру відбілювання та багато іншого.
Стоматологічна клініка «Медгарант»
вул. Горбачевського, 50на карті
Пасічна
4.1
Лікар Педіатр Сютрік Мирослава Миколаївна на Doc.ua
Лікар веде спостереження дітей з народження до 18 років. Лікує захворювання дихальних шляхів, нирок, шлунково-кишкового тракту, патологій оториноларингологічного профілю. Консультує з питань вакцинації, догляду за дитиною, вигодовування.
Лікар Консультант з грудного вигодовування, Педіатр Манастирська  Ольга Іванівна на Doc.ua
Лікар,яка допомагає мамам зробити материнство легким і щасливим. Лікар, яка за грудне годування та за вакцинацію. Використовує доказову медицину і НЕ використовує БАДи. Займається діагностикою, лікуванням захворювань у дітей, а також профілактикою захворювань (контрольні огляди, вакцинація).
Лікар Косметолог, Дерматолог Ставішенко Вероніка Валеріївна на Doc.ua
Вероніка Валеріївна - лікар дерматокосметолог. Виконує великий спектр косметологічних процедур, в тому числі і контурну пластику. Займається лікуванням дефектів шкіри (вугрова хвороба, купероз), виконує чистку обличчя, пілінг. Проводить мезотерапію, біоревіталізацію, плазмоліфтінг, лазерну епіляцію та кріоліполіз
Лікар Уролог, Хірург Зіняк Богдан Михайлович на Doc.ua
Богдан Михайлович спеціалізується в області урології надає кваліфіковану допомогу при гострих (затримці сечі) і хронічних захворюваннях уровиделітельного тракту. Лікар діагностує і лікує хвороби інфекційно-запального, травматичного, вродженого, нервового генезу
Лікар Офтальмолог Кужда Ірина Миколаївна на Doc.ua
Кужда Ірина Миколаївна
Ірина Миколаївна – кваліфікований лікар-офтальмохірург. Провідний спеціаліст з питань косоокості, порушень акомодації, аномалій рефракції. Проводить хірургічні втручання на повіках, слізних органах, при травмах ока, лікування захворювань сітківки, судинного тракту, зорового нерва.
chevron_left
Показати ще 10 Лікаріautorenew
5 6 7 chevron_right