Івано-Франківськ

Сторінка 4: Дитячі лікарі в Івано-Франківську

Дивитись клініки в Івано-Франківську
Лікар Педіатр Гончар Світлана Станіславівна на Doc.ua
Світлана Станіславівна займається патронажем дітей з народження до 18 років. Спеціалізується на лікуванні інфекційних та гострих захворювань. Проводить імунопрофілактику з метою попередження, уникнення поширення і ліквідації інфекційних хвороб у дітей.
Приватна дитяча поліклініка №1
вул. Дністровська, 16 А (ТЦ «Горизонт», 2-й поверх)на карті
Лікар Сімейний лікар Мицак Віктор Іванович на Doc.ua
Лікар працює на принципах доказової медицини. Лікує такі стани як: Covid-19, ГРЗ, пневмонія, тонзиліт, нудота, діарея, печія, підвищений кров‘яний тиск. Не лікує гомеопатією, противірусними та недоказовими препаратами.
Лікар Стоматолог Гриценко Уляна Вікторівна на Doc.ua
Уляна Вікторівна спеціалізується по загальній та дитячій стоматології. Проводить лікування карієсу, пульпіту, періодонтиту у дітей. Практикує прийом дітей у формі гри.
Лікар Ревматолог, Кардіолог Серденько Ніна Юріївна на Doc.ua
Ніна Юріївна – фахівець у сфері дитячої кардіоревматології. Спеціалізується на лікуванні вроджених, набутих захворювань серцево-судинної системи, запальних захворювань сполучної тканини. Володіє передовими методиками діагностики, терапії патологій даного типу.
Лікар Сімейний лікар, Терапевт Луговська Ольга Василівна на Doc.ua
Ольга Василівна займається профілактикою, діагностикою і лікуванням захворювань у дорослих та маленьких пацієнтів. При необхідності дає направлення до вузькоспеціалізованих спеціалістів. Організовує потрібні в індивідуальному випадку здачу аналізів та обстежень. Лікує захворювання, пов'язані з органами дихання, серцево-судинною системою, шлунково-кишкового тракту
Лікар Психотерапевт, Психолог Ящик Любов Володимирівна на Doc.ua
Кваліфікований психотерапевт займається лікуванням тривожно-депресивних захворювань, обсесивно-компульсивних розладів, психосоматичних хвороб. Допомагає пацієнтам з безсонням, заїканням та сексуальнии розладами неорганічного походження
МЕДХАУЗ
вул. Грушевського, 22Ана карті
Запис на онлайн-консультацію
Відкриті слоти лікаря
info_outlineНемає доступних слотів для запису
Лікар Отоларинголог, Аудіометрист Стапай Олег Ігорович на Doc.ua
Аудіолог проводить обстеження слуху у дітей з народження і дорослих: такі, як: тональна аудіометрія, ігрова аудіометрія, імпедансометрія, тимпанометрія, отоакустичної емісія, об'єктивна кохлеарна аудіометрія, слухові потенціали-КСВП, ASSR. Також, проводить настройку слухових апаратів
Лікар Психолог Йосифів Ярина Ярославівна на Doc.ua
Ярина Ярославівна практикує методи арт-терапії та гештальт підхід. Надає психологічну допомогу при підвищеній тривожності, страхах, невротичних розладах, проблемах взаємодії у колективах та сім'ї. Займається розвивально-корекційною роботою при порушеннях психічного розвитку. Проводить психологічне консультування батьків з питань розвитку та виховання дітей.
Приватна дитяча поліклініка №1
вул. Дністровська, 16 А (ТЦ «Горизонт», 2-й поверх)на карті
Лікар Уролог Мізинюк  Тарас  Богданович на Doc.ua
Тарас Богданович спеціалізується на діагностиці та лікуванні урологічних захворювань.
ФРАНКОМЕД, медичний центр
вул. Є. Коновальця, 23на карті
Лікар Стоматолог Ярмусь Людмила Дмитрівна на Doc.ua
Людмила Дмитрівна – дитячий стоматолог. Лікар проводить лікування карієсу, пульпіту, періодонтиту у дітей, а також займається відбілюванням зубів
chevron_left 4
Показати ще 10 Лікаріautorenew
5 6 7 chevron_right