Черновцы

Страница 2: Стоматологи в Черновцах

Врач Стоматолог Ващенко (Кучинська)  Юлія Миколаївна на Doc.ua
Юлія Миколаївна — лікар-стоматолог загальної практики. Виконує повний ряд процедур: терапевтичні послуги, пародонтологічні послуги і дитячий прийом. Серед захворювань, лікуванням яких займається лікар: карієс, пульпіт, пародонтоз, періодонтит, пародонтит і гінгівіт.
Врач Стоматолог Рябенко Вероніка Олександрівна на Doc.ua
Вероніка Олександрівна активно займалася різнопрофільною діяльністю в сфері терапевтічної дитячої стоматології. Набула практичного досвіду у використанні сучасних методів лікування дітей, працювала в державних медичних установах і приватних стоматологічних центрах, в кожному з яких почерпнула щось нове.
Стоматологія «Джулія»
Маршала Красовского, д.8на карте
Без районов
Врач Стоматолог Перекупко Дарія Сергіївна на Doc.ua
Дарія Сергіївна спеціалізується на терапевтичній стоматології. Лікар виконує професійну гігієну порожнини роту, лікує карієси, пульпіти, гінгівіти, виконує видалення зубів і протезування різних рівнів складності. Була учасницею спеціалізованих семінарах: «Сучасні стратегії профілактики та лікування стоматологічних захворювань: світовий досвід та преспективи розвитку», «Архітектура щоденного прийому. Протезування для лінивих» і «Сучасне ендодонтичне лікування».
Врач Стоматолог Байкай (Шевченко) Валерия Михайловна на Doc.ua
Валерія Михайлівна займається різнопрофільною практикою в сфері терапевтичної, ортодонтічної дитячої стоматології. Набула практичного досвіду у використанні сучасних методів лікування дітей, працювала в державних медичних установах і приватних стоматологічних клініках. Пройшла стажування в одній з провідних стоматологічних клінік Європи «PetroMed» (г.Чадц, Словаччина).
Стоматологія «Джулія»
Маршала Красовского, д.8на карте
Без районов
Врач Стоматолог Ватаманеску  Елена Анатольевна на Doc.ua
Елена Анатольевна врач стоматолог-терапевт, который специализируется на диагностике, профилактике и лечении заболеваний ротовой полости. Регулярно посещает тематические курсы для повышения квалификации.
Врач Стоматолог Караван Олег Ярославович на Doc.ua
Олег Ярославович врач стоматолог, специализируется на диагностике и лечении, профилактике заболеваний ротовой полости.