Чернівці

Сторінка 2: Стоматологи в Чернівцях

Сьогодні, 19 Червня
Лікар Стоматолог Ващенко (Кучинська) Юлія Миколаївна на Doc.ua
Юлія Миколаївна — лікар-стоматолог загальної практики. Виконує повний ряд процедур: терапевтичні послуги, пародонтологічні послуги і дитячий прийом. Серед захворювань, лікуванням яких займається лікар: карієс, пульпіт, пародонтоз, періодонтит, пародонтит і гінгівіт.
Лікар Стоматолог Рябенко Вероніка Олександрівна на Doc.ua
Вероніка Олександрівна активно займалася різнопрофільною діяльністю в сфері терапевтічної дитячої стоматології. Набула практичного досвіду у використанні сучасних методів лікування дітей, працювала в державних медичних установах і приватних стоматологічних центрах, в кожному з яких почерпнула щось нове.
Стоматологія «Джулія»
Маршала Красовського, б.8на карті
Без районів
Лікар Стоматолог Перекупко Дарія Сергіївна на Doc.ua
Дарія Сергіївна спеціалізується на терапевтичній стоматології. Лікар виконує професійну гігієну порожнини роту, лікує карієси, пульпіти, гінгівіти, виконує видалення зубів і протезування різних рівнів складності. Була учасницею спеціалізованих семінарах: «Сучасні стратегії профілактики та лікування стоматологічних захворювань: світовий досвід та преспективи розвитку», «Архітектура щоденного прийому. Протезування для лінивих» і «Сучасне ендодонтичне лікування».
Лікар Стоматолог Байкай (Шевченко) Валерія Михайлівна на Doc.ua
Валерія Михайлівна займається різнопрофільною практикою в сфері терапевтичної, ортодонтічної дитячої стоматології. Набула практичного досвіду у використанні сучасних методів лікування дітей, працювала в державних медичних установах і приватних стоматологічних клініках. Пройшла стажування в одній з провідних стоматологічних клінік Європи «PetroMed» (г.Чадц, Словаччина).
Стоматологія «Джулія»
Маршала Красовського, б.8на карті
Без районів
Лікар Стоматолог Ватаманеску  Олена Анатоліївна на Doc.ua
Олена Анатоліївна лікар стоматолог-терапевт, який спеціалізується на діагностиці, профілактиці та лікуванні захворювань ротової порожнини. Регулярно відвідує тематичні курси для підвищення кваліфікації.
Лікар Стоматолог Караван Олег Ярославович на Doc.ua
Олег Ярославович лікар стоматолог, спеціалізується на діагностиці та лікуванні, профілактиці захворювань ротової порожнини.