Стоматологи в Черкассах

по количеству отзывов
Сегодня, 9 Декабря
4.3
Врач Стоматолог Абакумов Валерій Юрійович на Doc.ua
Валерій Юрійович займався різнопрофільною діяльністю в напрямку хірургічної, терапевтичної та ортопедичної стоматології. Практикував в приватних стоматологічних центрах, в кожному з яких почерпнув щось нове. Регулярно відвідує курси підвищення кваліфікації, тематичні семінари за новими технологіями та сучасним матеріалам в стоматології.
2.8
Врач Стоматолог Кагляк Ромео Валерійович на Doc.ua
Ромео Валерійович веде медичну діяльність більше п'ятнадцяти років, працює в провідних стоматологічних центрах і клініках міста. Успішно пройшов додаткове навчання: «Усунення ускладнень в імплантології», «Препарування зубів під непрямі реставрації» і стажування за одноетапною і двоетапної стоматологічної імплантації з використанням імплантів «Simpl-Swiss», «U-impl». Бере активну участь в різних науково-практичних конференціях на теми: «Ендодонтія за правилами»; «Мистецтво інструментації»; «Профілактики захворювань»; «Техніка мінімального втручання і реставрація сильно зруйнованих зубів з максимальним збереженням природних тканин».
2.5
Врач Стоматолог Мамедханов Малик Мамедханович на Doc.ua
Малик Мамедханович має великий досвід роботи в декількох клініках України. Спеціалізується на використанні сучасних новаторських методів в художньої реставрації, в тому числі установки вінірів, «прес-кераміки» та інших ортопедичних робіт підвищеної складності. Володіє значним практичним досвідом застосування новітньої адгезивной техніки і проведення малоінвазивної естетичної реставрації.
2.5
Врач Стоматолог Бондар Олена Олександрівна на Doc.ua
Олена Олександрівна — за більше ніж дев'ятирічний досвід роботи займалася різнопрофільною діяльністю в сфері хірургічної, терапевтичної та дитячої стоматології. Має великий практичний досвід роботи в державних медичних установах і приватних стоматологічних центрах, в кожній з яких почерпнула щось нове.
Врач Стоматолог Казмірчук Анастасія Юріївна на Doc.ua
Анастасія Юріївна протягом 2010-2012 рр. проходила інтернатуру в м. Киев в КМАПО ім. Шупика, після закінчення, якої отримала сертифікат. Працювала в дитячій міській стоматологічній поліклініці стоматологом. Проводить всі види лікування зубного ряду.
Врач Стоматолог Брайко Дмитро Олександрович на Doc.ua
Дмитро Олександрович після проходження ординатури тривалий час працював шкільним дитячим стоматологом, тому має великий практичний досвід у лікуванні дітей. Займався різнопрофільною діяльністю в галузі дитячої та дорослої терапевтичної стоматології. Регулярно відвідує курси підвищення кваліфікації, тематичні семінари за новими технологіями та сучасним матеріалам в стоматології.
Врач Стоматолог Рябенко Вероніка Олександрівна на Doc.ua
Вероніка Олександрівна активно займалася різнопрофільною діяльністю в сфері терапевтічної дитячої стоматології. Набула практичного досвіду у використанні сучасних методів лікування дітей, працювала в державних медичних установах і приватних стоматологічних центрах, в кожному з яких почерпнула щось нове.
Врач Стоматолог Байкай (Шевченко) Валерия Михайловна на Doc.ua
Валерія Михайлівна займається різнопрофільною практикою в сфері терапевтичної, ортодонтічної дитячої стоматології. Набула практичного досвіду у використанні сучасних методів лікування дітей, працювала в державних медичних установах і приватних стоматологічних клініках. Пройшла стажування в одній з провідних стоматологічних клінік Європи «PetroMed» (г.Чадц, Словаччина).