4.1
Врач Уролог, Андролог Монастырный Виталий Константинович на Doc.ua

Отзывы о враче Монастырный Виталий Константинович

Врач второй категории
В компетенццию доктора входит лечение таких состояний и заболеванй, как: аденома простаты (предстательной железы), камни предстательной железы, киста почки, мочекаменная болезнь, пиелонефрит, простатит, цистит, недержание мочи у женщин и мужчин
Гармонія здоров'я (Гармония здоровья) на В. Черновола
Дарницкийм. Позняки
Чт 21 Октябрь Пт 22 Октябрь Сб 23 Октябрь
4.1
Игорь 25 Июль 2021
Доктор очень внимательный, провел комплексное обследование, назначил лечение и сопровождает ход лечения, интересуется как идет курс лечения. Доктор очень внимательный!
Виктор 29 Май 2021
З власного досвіду лікування у Віталія Костянтиновича Монастирного привів свого літнього батька (вже погано ходить та висловлює думки) з підозрою на аденому. Лікар проявив неабияке терпіння та чутливість. Зробили УЗД, та отримали якісну консультацію від професіонала що любить свою справу. Є надія що хоч в приватній медицині ще здатні надавати таку допомогу (але з досвіду не всюди). Будемо лікуватися під наглядом Віталія Костянтиновича. Вважаю що батькові пощастило попасти до нього.
Михаил 29 Май 2021
Дуже сподобався лікар. Віталій Костянтинович дуже чуйний та людяний все детально розпитав та призначив тільки необхідні аналізи. Потім було призначене лікування, після якого одразу настало полегшення, а це значить що причину знайдено вірно. Мою проблему було вирішено. Також лікар надав цінні для мене рекомендації щодо профілактики, та й взагалі як менше хворіти в урологічній сфері здоров'я. Буду рекомендувати своїм знайомим!