Врач Нарколог, Психиатр, Психолог, Психотерапевт, Психиатр-нарколог Герасименко Андрей Иванович на Doc.ua
Консультация от5900 грн
Консультации дистанционные (видео-, аудио-, текст) — Телефон, Skype, Viber, WhatsApp, Messenger, Telegram, Instagram, Facebook. Специализация: депрессия, тревога, страх, панические атаки, бессонница, раздражительность, ВСД, биполярное расстройство, шизофрения, старческое слабоумие, обсессивно-компульсивное расстройство, неврозы, психозы, алкоголизм, наркомании (полный перечень см. ниже). Ведущий специалист Центра психотерапии. Опыт работы заведующим отделения в клинической больнице "Феофания". Врач высшей категории. Психотерапевт, психиатр, психолог, нарколог. Опыт 29 лет..
  • Предоплата за прием
  • Консультации очные, видео-: 30 минут- 3.300 гривен, 45 минут 4.300 гривен, 60 минут 5.300 гривен
  • Рекомендованная продолжительность первичной консультации — не менее 60 минут.
  • Просьба иметь при себе результаты психологических тестов, присланных вам накануне нашим администратором; желательны (но не обязательны) - описание (!!!) электрокардиограммы (ЭКГ) и общий анализ крови не старше 1 года, особенно, людям после 45 лет.
  • 5.0
    Отзывов

Проверенные отзывы о враче 968 отзывов

Віталіна 22 Август 2024
    Лікар компетентний, дуже сподобався його підхід (а мені є з чим порівняти). Уважно розібрав мою ситуацію, розклав все по полочкам. Надав вектор в якому можу рухатись далі. Вдячна.
    Юлія 22 Август 2024
    Андрій Іванович допоміг мені координально змінити моє життя. Дуже вам вдячна! Ви - найкращий!
    Жанна 20 Август 2024
    Дякую лікарю за його уважність і високий професіоналізм. Він не лише досвідчений спеціаліст, а й чудова людина, який вміє вислухати і підтримати. Вже після першого візиту відчуваєш, наскільки глибокі його знання та досвід. Рекомендую всім!
    Паша 19 Август 2024
    Враження від візиту позитивне. Лікар уважно вивчив мою ситуацію і дав цінні рекомендації. Дякую за допомогу!
    Анастасія 19 Август 2024
    Дуже вдячна Андрію Івановичу за підтримку і допомогу. З першої консультацї відчула конект і бажання мені допомогти. Під час роботи я побачила нові перспективи і знайшла сили для змін. Дякую лікарю за увагу і розуміння. Рекомендую Андрія Івановича всім, хто шукає не тільки професійного психолога, а й чуйного співрозмовника.
    Настя 17 Август 2024
    Хочу висловити подяку за чудовий підхід. До консультації я дуже хвилювалась, відчувала постійну тривогу, але після консультації я почуваюсь бадьорою, натхненною та вмотивованою. Психолог був уважним та доброзичливим, завдяки цьому я почувалась максимально комфортно, і змогла пропрацювати все що мене турбувало. Рекомендую
    Лена 16 Август 2024
    Консультація пройшла чудово, лікар спеціаліст в своїй справі. Спілкуватись з ним легко, хоча на такій консультації була вперше. Приємно вражена його чуйністю, розібрав мою проблему до дрібниць і дав чіткі рекомендації куди рухатись далі, і що з цим робити. Буду рекомендувати Андрія Івановича всім, в кого є запити подібні до моїх.
    Кіра 10 Август 2024
    Після прийому з'явилось друге дихання. Буду його всім рекомендувати. Дуже ціную таких спеціалістів.
    Ірина 26 Июль 2024
    Залишилися дуже задоволена консультацією, яку надав лікар. Лікар все детально пояснив та роз'яснив щодо препаратів, які потрібні для лікування. Дуже класно надав консультацію. Все було досить чітко та кваліфіковано.
    18 Июль 2024
    5 6 7 8 9 10 11 chevron_right