Лікар Нарколог, Психіатр, Психолог, Психотерапевт, Психіатр-нарколог Герасименко Андрій Іванович на Doc.ua

Відгуки про Герасименко Андрій Іванович

Консультації дистанційні (відео-, аудіо-, текст) - Телефон, Skype, Viber, WhatsApp, Messenger, Telegram, Instagram, Facebook. Спеціалізація: депресія, тривога, страх, панічні атаки, безсоння, дратівливість, ВСД, біполярні розлади, шизофренія, старече слабоумство, обсесивно-компульсивний розлад, неврози, психози, алкоголізм, наркоманія (повний перелік див. Нижче). Провідний спеціаліст Центру психотерапії. Досвід роботи завідувачем відділення в клінічній лікарні "Феофанія". Лікар вищої категорії. Психотерапевт, психіатр, психолог, нарколог. Досвід 29 років.

Перевірені відгуки про лікаря 928 відгуків

Олена 13 Березень 2024
Лікар уважний, вислухів мої скарги, вивчив проблему, все пояснив та надав професійні поради і рекомендації, має індивідуальний підхід до пацієнта, я задоволена, дякую.
Мирослава 05 Січень 2024
До лікаря зверталась перший раз, спілкувались онлайн. Дуже сподобалась консультація
check Перевірений пацієнт Онлайн-візит
Олексій 10 Листопад 2023
На прийомі все було чудово, все сподобалось, у нас досить не простий випадок, лікар надав рекомендації, виписав призначення, ліки
Владислав 21 Жовтень 2023
Лікар знає своє діло, і якщо порівнювати з іншими лікарями, до яких я ходив до цього, то він прям професіонал, з яким можна працювати.
check Перевірений пацієнт Онлайн-візит
Віктор 14 Серпень 2023