Лікар Психотерапевт, Психолог, Психіатр-нарколог, Психіатр, Нарколог Герасименко Андрій Іванович на Doc.ua

Відгуки про лікаря Герасименко Андрій Іванович

Лікар вищої категорії
25 років досвіду
Дорослі
Консультації очні (в т.ч., на дому), дистанційні (відео-, аудіо-, текст) - Телефон, Skype, Viber, WhatsApp, Messenger, Telegram, Instagram, Facebook. Спеціалізація: депресія, тривога, страх, панічні атаки, безсоння, дратівливість, ВСД, біполярні розлади, шизофренія, старече слабоумство, обсесивно-компульсивний розлад, неврози, психози, алкоголізм, наркоманія (повний перелік див. Нижче). Провідний спеціаліст Центру психотерапії. Досвід роботи завідувачем отделеніея в клінічній лікарні "Феофанія". Лікар вищої категорії. Психотерапевт, психіатр, психолог, нарколог. Досвід 23 роки.
Центр психотерапії
Консультации очные, видео: 15 мин. — 1550 грн. 30 мин. — 2250 грн. 45 мин. — 2950 грн. 60 мин. — 3550 грн. Консультации аудио: до 5 мин. — 650 грн. 10 мин. — 950 грн. 15 мин. — 1250 грн. 30 мин. — 1850 грн. 45 мин. — 2400 грн. 60 мин. — 2850 грн.
ул. Хмельницкая, 10, офис Б8-2на карті
Святошинськийм. Академмістечко
Виклик додому
Попередній запис
Оберіть бажаний час прийому та чекайте підтвердження
Пт 24 Вересень Сб 25 Вересень Нд 26 Вересень
info_outlineНемає доступних слотів для запису
Рейтинг лікаря розраховується на основі
Звернетесь ви знову до лікаря?
Так Ні
Як Ви оцінюєте консультацію?
Перевірені відгуки про лікаря
828 Відгуки
Альона 13 Вересень 2021
Дуже сподобалась консультація, була перший раз. Чудово пояснює проблему і звідки вона йде. Обов’язково приїду на наступну консультацію, так як години було недостатньо. Сподобалось спілкуватись з лікарем і було дуже комфортно йому «відкритись» і розповісти про свої проблеми. Дякую!
Юрій 06 Вересень 2021
Лікар топовий! Був зі мною на одній хвилі. Грамотно працює з пацієнтами з тривогою. Рекомендую!
виталий 23 Серпень 2021
Врач дуже хороший. Правильний підхід до терапії. Дякую!
Мирослава 19 Серпень 2021
Дуже сподобався лікар. Заспокоїв. Все чітко пояснив. Залишилася задоволена.
Михайло 16 Серпень 2021
Лікар дуже кваліфікований. Вислуховує все до дрібниць. Є велике бажання допомогти пацієнту. Конкретно і доступно пояснює. Дякуємо!
Анна 20 Липень 2021
Впечатление о приеме положительное. Врач морально успокаивает и вселяет веру в выздоровление. Очень умный специалист. Говорит по делу и ничего лишнего. На приём приду ещё раз. К психотерапевту обращаюсь впервые, поэтому сравнить не с кем, но так как я в этой сфере немножко понимаю, врач, я считаю, компетентен в своём деле.
Артем 17 Червень 2021
Почувствовал, что не справляюсь со своим психоэмоциональным состоянием. Я имею положительный опыт терапии у Андрея, Ивановича, поэтому сразу же записался к нему на консультацию. Доктор всё разъяснил, спланировали терапию . После консультации появилась уверенность, что всё всё вылечиться и что всё поправимо. Заряжен на выздоровление , на 100%!
Карина 15 Червень 2021
Впервые на консультацию у Герасименко у Андрея Ивановича. Всё очень чётко и по делу. Врач тонко чувствует пациента и в полном контакте с ним. Ранее было ощущение, что ты в тумане, в тупике. После консультации появилась цель, четкая цель (!!!) того, что нужно именно мне для гармонии.
Людмила 07 Червень 2021
Врач настоящий професіонал. Наверно сам Бог мені допоміг його знайти. Все розказав, вислухав. Приписав лікування. Прийом у врача дуже задоволена.
Артём 11 Травень 2021
Врач профессионал, назначил правильное лечение.
Показати ще 10 Відгукиautorenew
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right

Лікарі поблизу