Лікар Психотерапевт, Психолог, Психіатр-нарколог, Психіатр, Нарколог Герасименко Андрій Іванович на Doc.ua

Герасименко Андрій Іванович

Лікар вищої категорії
29 років досвіду
Дорослі
Консультації очні (в т.ч., на дому), дистанційні (відео-, аудіо-, текст) - Телефон, Skype, Viber, WhatsApp, Messenger, Telegram, Instagram, Facebook. Спеціалізація: депресія, тривога, страх, панічні атаки, безсоння, дратівливість, ВСД, біполярні розлади, шизофренія, старече слабоумство, обсесивно-компульсивний розлад, неврози, психози, алкоголізм, наркоманія (повний перелік див. Нижче). Провідний спеціаліст Центру психотерапії. Досвід роботи завідувачем отделеніея в клінічній лікарні "Феофанія". Лікар вищої категорії. Психотерапевт, психіатр, психолог, нарколог. Досвід 29 років.
Центр психотерапії
Прийом лише онлайн!
ул. Хмельницкая, 10, офис Б8-2на карті
Святошинськийм. Академмістечко
Виклик додому
Попередній запис
Оберіть бажаний час прийому та чекайте підтвердження
Пн 27 Березень Вт 28 Березень Ср 29 Березень keyboard_arrow_right
Рейтинг лікаря розраховується на основі
  • Учасник численних програм на телебачення, в тому числі «Я соромлюсь свого тіла» (СТБ) и «ТСН» (1+1)
  • Автор 9 друкованих робіт в наукових виданнях

Досвід роботи:

• Лікар-психіатр соматопсихіатричне відділення
  • Лікар психіатр-психотерапевт Центру психотерапії та медичної психології (від. 27)
  • Завідувач відділенням функціональної неврології Клінічної лікарні «Феофанія»
  • Провідний спеціаліст, лікар-психіатр Центру психотерапії та медичної психології (від. 27)

Освіта

• Украинская медицинская стоматологическая академия, специальность «Лечебное дело», Полтава (1996)
  • Интернатура на базе Национальной медицинской академии последипломного образования (НМАПО) им. П. Л. Шупика по специальности «Психиатрия», Киев (1997)

Курси

• Спеціалізація «Психотерапія» на базі Харківської медичної академії післядипломної освіти (ХМАПО), Харків (2002)
  • Спеціалізація «Наркологія» при Національній медичній академії післядипломної освіти (НМАПО) ім. П. Л. Шупика, Київ (2003)
  • Курси когнітивно-поведінкової терапії, Берлін

Участь в асоціаціях

• Член Асоціації психологів України

Виконувані процедури

• Діагностика, диференціальна діагностика психічних розладів
  • Психофармакотерапія психічних розладів

Рекомендую.
Сергей 20 Червень 2022
Рекомендую.
Василий 12 Лютий 2022
Андрей Иванович это лучший психотерапевт который мне известен. Очень доволен его работой. И не в первый раз к нему обращаюсь и людям его рекомендую.
Павел 07 Грудень 2021
Професійний лікар!
Вита 26 Листопад 2021
Очень понравилось на приёме у Андрея Ивановича. Приятно с ним общаться. Стало намного легче. Буду всегда к нему приходить. Спасибо Вам огромное, Андрей Иванович! Очень хороший приём и беседа!

Лікарі поблизу

Всі лікарі Київ