Отзывы о диагностическом центре Медицинский центр «ОН Клиник Одесса» на ул. Королёва

• Парковка,
  • Оплата карточкой,
  • Вс: 9:00-14:00

ул. Королева, 33Б. На карте

Киевский

Лікар УЗД сподобалася, все було на вищому рівні, лікар все уважно подивилася, я задоволена візитом. Зауважень до персоналу не було

Надія, 22.04.2024

Дуже привітні, ласкаві дівчата були на рецепції. Все добре пройшло.

Катерина, 17.04.2024

Хорошее обслуживание, персонал внимательный к пациентам, замечаний не было

Інна, 11.04.2024

Чудова клініка, дуже зручна та комфортна. Часто користуємося послугами цієї клініки, нам тут все дуже подобається. Загалом все пройшло як завжди чудово.

Вікторія, 27.03.2024

Отличная клиника, УЗИ специалист очень хороший, очень приятный, грамотный, указал на какие моменты нужно обратить внимание. Визитом в клинику очень доволен

Ігор, 13.03.2024

Візит пройшов добре, красно дякую усім, хто мені допомагав.

Майя, 08.03.2024

Хороша клініка. Дуже все сподобалося, все доволі добре пройшло. У клініці всі культурні, привітні. Адміністратори на рецепції дуже добре відносять до пацієнтів, в усьому допомагають та підказують. Лікар який проводив діагностику - дуже уважний, все розказав, доступно пояснив та підтримав. Все дуже добре було у цій клініці, я задоволена.

Людмила, 01.03.2024

Все задовольнило в клініці, продовжуватиму обстеження та лікування, дякую.

Віктор, 29.02.2024

Все було добре, дуже комфортна клініка. Все дуже  сподобалося  клініці, адміністратор на рецепції просто чудовий. Також сподобався і лікар, який проводив діагностику, видно що хороший спеціаліст, знає свою справу.

Тетяна, 25.02.2024

Залишилась не дуже задоволеною - УЗД ОМТ, тривало дуже малий час, як на мою думку, неможливо за такий час добре роздивитись які маю проблеми й гадаю, що висновок не є невірним.

Марина, 20.02.2024

Дуже задоволена клінікою і роботою УЗД спеціаліста.

Тетяна, 11.02.2024

Задоволена комфортом в клініці та роботою персоналу, записана на обстеження та подальші візити до лікарів в цю клініку, все дуже зручно, дякую.

Ніна, 08.02.2024

Сподобалося у клініці. Обслуговування дуже гарне.

Ганна, 06.02.2024

Лікар УЗД, дуже хороша дівчинка, розуміюча, уважна та професійна.

Тамара, 16.01.2024

Я запізнилася на діагностику, але дівчата у реєстратурі ввійшли в моє положення, поговорили з лікарем і мене прийняли, ввічливі всі у клініці. Все добре пройшло. Дякую.

Ірина, 13.01.2024

Гарна клініка, сподобалось у клініці. Гарні лікарі.

Тетяна, 13.01.2024

Индивидуальный подход к клиенту, качественное обслуживание. Ни чего плохого не могу сказать о клинике.

Олена, 03.01.2024

Дякую за сервіс і комфорт, мені все сподобалося.

Игорь, 19.12.2023

Дуже сподобалося. Не вперше у цій клініці. Буду приходити ще обов'язково у цю клініку.

Катерина, 11.12.2023

Сподобалась клініка. Все пройшло добре. Дякую.

Ліза, 07.12.2023

Коли записуєте людей на певний час то їх треба приймати в саме це певний час, а не тримати по п'ятнадцять, двадцять хвилин із затримкою.

Анастасія, 25.11.2023

Усе сподобалось - що хотіла взнати, взнала.

Анжеліка, 15.11.2023

Он Клініці працює дуже гарний персонал та всі посміхались в кінці робочого дня.

Діана, 14.11.2023

Все дуже пунктуально, за часом жодних проблем не було й оплата карткою теж проблем з цим не було. Лікар який робив гастроскопію мені сподобався, все дуже чітко пройшло та безболісно, відчувається що лікар з великим досвідом та з гумором. Рекомендую

Ірина, 11.11.2023

Візит пройшов задовільно, залишилась задоволеною.

Віра, 18.09.2023