Отзывы о диагностическом центре Медэлит, лечебно-диагностический центр

• Пн-Вс: 9:00-17:00

1-й Аэродромный переулок, 4. На карте

Киевский

Дуже сподобався лікар УЗД, все чітко розповіла і підказала, була дуже уважна, все розписала. Лікарю я дуже вдячна. На ресепшен дуже приємний персонал. Я дуже задоволена візитом в клініку

Світлана, 17.04.2024

Й лікар УЗД дуже уважний та й клініка чистенька.

Олександра, 13.04.2024

Дуже ввічливий персонал, дуже гарна клініка, було дуже приємно. Діагностику робили вперше, лікар діагностики дуже приємна, все розповіла, спокійно пояснила, заспокоїла. Ніяких проблем не було, візитом в клініку задоволена

Євгенія, 27.03.2024

Сподобалася клініка, все було швидко, зручно та комфортно. Пройшло все чудово, у клініці все прекрасно. Обов'язково ще будемо користуватися послугами цієї клініки. Дуже вдячні за допомогу.

Ілля, 23.03.2024

Можу оцінити на відмінно, все чітко, без затримок, якісно та кваліфіковано, дякую!

Денис, 20.03.2024

Все пройшло нормально, візитом лишився задоволений.

Володимир, 11.03.2024

Все сподобалося, хороші лікарі, записалась на наступний прийом

Альона, 06.03.2024

Ми задоволені сервісом клініки, нам все сподобалося. Персонал клініки дуже хороший, все на вищому рівні, лікар діагностики дуже гарний, все розказав і пояснив. Будемо надалі звертатися ще

Вячеслав, 01.03.2024

Лікар УЗД спеціаліст уважний, на всі мої питання дали відповідь. Мені все сподобалося. В клініці було комфортно

Юлія, 23.02.2024

Візитом до клініки більше ніж залишилась задоволеною, на жаль не пам'ятаю прізвища лікаря, що робив мені УЗД, але у висновку воно мало залишитись, й обов'язково на УЗД буду звертатись саме до нього!

Ірина, 13.02.2024

Всё понравилось - адекватный врач, всё рассказал, объяснил.

Максим, 12.02.2024

Усе сподобалось, вже не вперше відвідала клініку, Залишилась задоволеною тим, як зробили мені УЗД.

Оксана, 09.02.2024

Понравилось как меня приняли, врач узист ответил на все вопросы. Осталась довольна

Катерина, 02.02.2024

Вже не вперше пішли в цю клініку, нам вона подобається, працює привітний персонал.

Сергій, 13.01.2024

Нормальна клініка, добрі послуги. Все добре.

Єгор, 06.01.2024

Сподобалось, комфортно у клініці. Ми дуже задоволені обслуговування. Дуже дякую.

Юрій, 23.12.2023

В клинике все хорошо, вежливое обслуживание, чисто, аккуратно, медперсонал приветливый, никаких вопросов и нареканий нет. Единственное, не предусмотрены парковочные места возле клиники и не видно вывески, что это медицинский центр

Кира, 18.12.2023

Всё понравилось, спасибо работникам клиники.

Анастасія, 13.12.2023

Клініка сподобалась. Все відбулось добре.Дякую.

Тетяна, 02.12.2023

Хороші, приємні лікарі, доборі. Сама атмосфера клініки сподобалась. Буду обов'язково ще до вас приходити у клініку.

Анжелика, 02.12.2023

Сподобалась клініка. Гарний інтер'єр, гарні лікарі. Затишно, приємно, ніяких нарікань немає.

Богдан, 16.11.2023

В клініці все сподобалося, якість обслуговування, відношення персоналу все на найвищому рівні, дуже уважний персонал, грамотні спеціалісти, сервіс все дуже сподобалися

Анна, 15.11.2023

Лідія, 15.11.2023

Все сподобалось у клініці. Привітний персонал.  Все пройшло добре.

Екатерина, 07.11.2023

Лікарка діагност привітна, запитала,чи були проблеми раніше, вислухала, уважна.

Анна, 01.11.2023

ул. Маршала Говорова 10/1А. На карте