Отзывы о диагностическом центре Смарт Медикал Центр (Smart Medical Center) на Оболони

• Пн-Вс: 7:30-21:00

ул Левка Лукьяненка, 19. На карте

Оболонский , м.Оболонь, м.Минская, м.Героев Днепра

В клініці робила діагностику, все зробили добре, зауважень не було

Лайкіна, 27.03.2024

Сподобалася клініка, дуже приємно змінився Інтер'єр  у клініці. Стало набагато приємніше перебувати у клініці, ніж було колись. Трішки все змінилося в кращу сторону - це дуже добре.

Олександр, 23.03.2024

Оцінюю на найвищій бал, мене все влаштувало на прийомі, дякую.

Олександр, 22.03.2024

Хороша клініка, було зручно, комфортно. У клініці дуже привітний персонал, все пройшло дуже добре.

Юлія, 15.03.2024

Все сподобалося у клініці.Все було доволі зручно та комфортно. Персонал у клініці дуже привітний та ввічливий, зі всім нам прекрасно допомогли.

Інесса, 10.03.2024

Все сподобалося у клініці. Сама клініка дуже приємна та зручна.Все було ніби добре, але тільки мене не попередили, що потрібно записуватися до лікаря кардіолога, щоб отримати розшифровку, треба попереджати про таке заздалегідь.

Вікторія, 10.03.2024

Все дуже сподобалося у клініці. Лікар що проводив діагностику, теж дуже сподобався, зразу видно що людина на своєму місці, дуже компетентний спеціаліст.

Катерина, 07.03.2024

Персонал клініки дуже приємний, привітний. Персонал дуже сподобався моїй матері, це було для мене головне. Кваліфіковані лікарі, дуже ввічливі, але будемо чекати на результат лікування. Перші враження дуже хороші

Зінаїда, 01.03.2024

Не вперше відвідую уже дану клініку. Все як завжди пройшло дуже добре. Все зробила, що потрібно було якісно та швидко. Тому клініка мені дуже подобається.

Наталія, 26.02.2024

В клініці досвідчений УЗД спеціаліст, провела діагностику, все подивилася, претензій немає. Напевно в клініку буду ще звертатися і надалі. Клініка дуже сподобалася

Юлія, 19.02.2024

Все сподобалося у  клініці. Дуже персонал хороший, лікар який проводив діагностику УЗІ теж дуже сподобався. На рецепції дівчата дуже хороші, ввічливі. Одним словом клініка мені дуже сподобалася.

Лідія, 16.02.2024

Сподобалося у  клініці.Привітний персонал, комфортно, зручно було.

Антон, 14.02.2024

Клініка сподобалася, направили всюди добре, пояснили все що  треба, все дуже сподобалося.

Валерія, 08.02.2024

Чудово та комфортно було у клініці, дуже якісне обслуговування.

Владислав, 06.02.2024

Все супер пройшло. Швидко прийняли й швидко все зробили.

Анастасія, 28.01.2024

Сподобалась клініка. Зручно, персонал привітний та зробили все досить швидко.

Єлізавета, 23.01.2024

Візит пройшов добре, без різних ексцесів, залишились усім задоволені.

Андрій, 20.01.2024

Дуже гарне та кваліфіковане обслуговування. Задоволена всім залишилась

Олександра, 17.01.2024

Все було комфортно, зручно, швидко. Дякую.

Анастасія, 16.01.2024

Все добре пройшло. Ми вже зверталися сюди не вперше. В цілому ми задоволені всім. Рекомендуємо.

Арсеній, 16.12.2023

Все пройшло на вищому рівні. Лікар який проводив УЗД серця хороший фахівець. Рекомендую всім.

Вадим, 07.12.2023

Клініка добре оснащена, персонал мене просто вразив своєю компетентністю, дуже привітний та доброзичливий. Я дуже задоволена клінікою, планую звертатися в клініку і надалі

Лариса, 06.12.2023

Сподобалось у клініці, не перший раз відвідуємо дану  клініку. Хороші лікарі, уважні. Дівчата на реєстратурі уважні. Все добре пройшло. Дякую.

Назар, 05.12.2023

Дуже зручне розташування клініки, клініка знаходить підхід до пацієнтів добре, все пройшло чудово.

Оксана, 02.12.2023

В клініці дуже сподобалося, обслуговування, хороший персонал, якість обслуговування, уважність, комфортно було, сучасно, красиво,обов'язково буду відвідувати клініку ще раз

Тамара, 15.11.2023