Отзывы о диагностическом центре R+ Medical Network на ул. Касияна

• Оплата карточкой,
  • Пн-Сб: 8:00-21:00
  • Вс: 8:00-20:00

ул. Касияна, 2/1. На карте

Голосеевский , м.Теремки, м.Ипподром, м.Выставочный центр

У клініці чисто, просторо, спокійно, швидко мене прийняли, точно по часу. Обстежили дуже добре, я дуже задоволений тим що все так було комфортно і швидко пройшло.

Олександр, 06.02.2024

Сучасна та чиста клініка, лікар, що робив УЗД, був професійним, надав пояснення.

Юрій, 03.02.2024

Мені все сподобалося, персонал був доброзичливий, прийняли мене вчасно на мій час, зауважень не було

Лариса, 25.01.2024

Все чудово пройшло. Мені клініка дуже сподобалась.

Катерина, 24.01.2024

Не вперше уже в цій клініці. Тому мені дуже все  сподобалося.

Тетяна, 20.01.2024

Клініка сподобалася. Все задовольнило, все для людини. Лікар дуже ввічлива, допитлива, уважна. Допомогу надали. Я дуже вдячна. У клініці чисто, ввічливий колектив. Все допомогло. Дякую.

Лариса, 09.01.2024

Добре відношення, допомога, кваліфікована порада. Усе відбулось на найвищому рівні.

Ганна, 04.01.2024

Чудово все пройшло. У клініці все влаштувало, все сподобалось.

Тимур, 20.12.2023

Все ніби добре, але перелік послуг не відповідає дійсному.

Назар, 19.12.2023

Доброзичливий персонал, все детально пояснили, задоволені прийомом

Лідія, 15.12.2023

Клініка дуже подобається. Ми вже не вперше проходимо тут діагностику, тому дякую.

Анастасія, 05.12.2023

Клініка просто супер. Пройшло все чудово.

Ніна, 05.12.2023

Дуже швидко все пройшло і було зміщення по часу,тому прийшлось зачекати.

Анастасія, 23.11.2023

Сподобалось у клініці. Пройшло все добре.

Артем, 16.11.2023

Все пройшло добре, комфортно. Умовами, відношенням персоналу та проведенням діагностики задоволений. Дякую.

Петро, 12.11.2023

Все було добре, жодних проблем, відгук позитивний

Руслан, 01.11.2023

Візитом до клініки залишилась задоволеною - відмінний підхід до відвідувачів.

Юлія, 12.10.2023

Усе зручно, якісно, оперативно. Поставились с повагою. Ніяких нарікань не маю. Маю з чим порівнювати, тому можу сказати, що візитом задоволений.

Дмитро, 10.10.2023

Гарний сервіс, швидко зробили діагностику, надали відповіді, що мене турбували. Усе пройшло чудово.

Михайло, 06.10.2023

Мене зустріли дуже привітно як має бути, Флюорографію провели швиденько, я довго не очікувала свого часу. Мене все задовільнило, все добре.

Софія, 22.09.2023

Прийшовши, одразу зробили флюорографію, за 15 хвилин отримав висновок.

Антон, 20.09.2023

Візитом у клініку залишився задоволеним.

Василь, 08.09.2023

Сервіс на високому рівні. Лікарка яка проводила УЗД молочних залоз дуже кваліфікована людина, надала цілу консультацію. Все було дуже добре

Марина, 17.12.2021

Культурный персонал, чисть. Работают оперативно, не смотря, на то что пришла немного раньше, ждать не пришлось. Осталась довольна.

Марина, 24.11.2021

Очень понравился сервис, клиника комфортная, несмотря на, что пришёл немного раньше, меня приняли, быстро сделали флюорографию, и практически сразу выдали результат. Мне очень понравилась оперативность и то, что не пришлось возвращаться в клинику за результатом.

Максим, 01.11.2021

ул. Евгения Коновальца, 34-А.