Отзывы о диагностическом центре Медицинский центр «Медична допомога»

• Парковка,
  • Детская комната,
  • Оплата карточкой,
  • Вс: 9:00-18:00

пр-т Мира, 19/18. На карте

Днепровский , м.Левобережная, м.Дарница

Дуже задоволена даною клінікою. Все дуже сподобалося у цій клініці.

Ірина, 16.04.2024

Хороша клініка, хороші та кваліфіковані лікарі у клініці. Діагностика пройшла добре. Все було дуже гарно у цій клініці.

Альона, 09.04.2024

Перші враження хороші, доброзичливе ставлення, ніяких зауважень не було. Діагностику провели, лікар УЗД спеціаліст добре ставився, все зробив добре.

Сергій, 02.04.2024

Сподобалось все - й пунктуальність, й те що послуга була надана належним чином і лікар УЗД, був професійним.

Олексій, 02.04.2024

Клініка комфортна, діагностику провели добре, дякую.

Юлія, 27.03.2024

Робили УЗД, було усе зрозуміло, приємна лікарка, усе пояснила. Клініка гарна з нормальним ремонтом, є водичка, усілякими забавками для дітей. Дуже зручно, залишились задоволені.

Владислава, 23.03.2024

Сподобалася клініка, пройшло усе доволі добре.

Анастасія, 21.03.2024

Дуже задоволений прийомом та діагностикою, звертатимуся і надалі, дякую.

Роман, 15.03.2024

Все пройшло чудово, звертатимуся, в разі необхідності, дякую.

Юлія, 12.03.2024

Все пройшло чітко та якісно. Дуже все сподобалося у клініці, все було досить нормально.

Віталій, 12.03.2024

Все було супер, клініка дуже сподобалася.

Ігор, 06.03.2024

Все добре пройшло,  все сподобалося у клініці.

Світлана, 25.02.2024

В клініці все зручно, затишно та комфортно, діагностику провели вчасно та якісно, дякую.

Анастасія, 19.02.2024

Візитом до клініки залишилась задоволеною.

Лєбєдєва, 03.02.2024

Все добре пройшло. Мені сподобалося. У клініці гарно, чисто, привітний персонал.

Марія, 17.01.2024

Очень понравился прием. УЗИ специалист очень хороший, доктор очень внимательно провела диагностику, все рассказала, прокомментировала, ответы очень развернутые. Доктора буду рекомендовать. Огромное спасибо доктору. Клиника тоже понравилась

Олена, 16.01.2024

Я вже була кілька разів у цій клініці. Дуже мені подобається клініка.

Тетяна, 09.01.2024

Все ніби добре, але у порявнянні з іншими клініками оцінка 4.

Поліна, 02.12.2023

В клініці чисто та привітні працівники на рецепції.

Тимофій, 14.11.2023

Прийняли чітко, за бажаним часом, усе пройшло добре, лікар що робив УЗД мені сподобалась.

Катерина, 21.10.2023

Достатня повага та увага до відвідувачів. Отримала усе, що хотіла.

Валентина, 19.10.2023

Хорошая клиника, визитом довольна, быстро обслужили. Рекомендую.

Жаннета, 22.12.2021

Работают ответственные врачи клиники, на ресепшене заботливо относятся к каждому пациенту и спокойная атмосфера. Все понравилось

Дмитрий, 24.05.2021

Були на діагностиці в клініці. Лікар дуже привітний і дівчата на ресепшен молодці, працюють активно

Маріна, 26.02.2021

Не перший раз відвідую цю клініку, все дуже подобається. Чистота,персонал,все швидко та зручно. 9.02.21. була на прийомі у лікаря акушера-гінеколога та УЗД Павловського Дениса Сергійовича, залишилася під приємним враженням,лікар дуже уважний, чемний, сподобався сучасний підхід до своєї праці. Дуже рекомендую всім саме цю клініку, дякую.

Мария, 09.02.2021

ул. Митрополита Андрея Шептицкого, 10.