Внутрішньом'язові ін'єкції в Києві

Ціна на послугу внутрішньом'язові ін'єкції в Києві

Послуга Ціна
Ін'єкція внутрішньом'язова в клинике "Медицинский центр Святого Пантелеймона+" 40 грн
Внутрішньом’язева/внутрішньошкірна ін’єкція в клинике "Сан Мэдикэл клиник (San Medical Clinic)" 40 грн
Внутрішньом’язова ін’єкція в клинике "Центр ударно-волновой и восстановительной терапии" 75 грн
В/м ін’єкція Дексаметазону в клинике "Bremen (Бремен)" 100 грн
    Стоматологічна клініка
    Косметологія, Ортодонтія, Стоматологія
    • Оплата карткою,

Німецька стоматологічна клініка «Bremen» ( «Бремен») надає першокласний сервіс з даного медичного напрямку, будь то повне відновлення зубного ряду, одиночна коронка або зубної імплантат. Ключова сфера зайнятості даного медичного закладу — зубна імплантація, яка проводиться обов'язково під керівництвом головного лікаря, а також хірурга-стоматолога. У «Bremen» обслуговування пацієнтам надається у невимушеній обстановці, а також в рамках їх графіка і бюджету ще

• Сб-Нд: 10:00-18:00

вул. Гоголівська, 39. На карті

Шевченківський , м.Лук'янівська

Акушерство, Андрологія, Гінекологія, УЗ-діагностика, Урологія

"Сан Медікел клінік" - це новий медичний центр, орієнтований на збереження і підтримання чоловічого і жіночого здоров'я з найкращим співвідношенням ціна послуги і її якість. За допомогою сучасної медичної апаратури, якою оснащений центр, будь-який пацієнт може абсолютно просто пройти необхідну діагностику та отримати первинну консультацію за найнижчими цінами і за один день. ще

• Сб: вихідний
    • Нд: вихідний

пл. Святошинська, 1. На карті

Святошинський , м.Житомирська, м.Святошин

• Внутрішньом’язева/внутрішньошкірна ін’єкція
    Мануальна терапія, Масаж, УЗ-діагностика, Фізіотерапія

Центр ударно-хвильової терапії надає пацієнтам найширший спектр послуг в розрізі ударно-хвильової терапії, фізіотерапевтичного впливу і ультразвукової діагностики. У Центрі здійснюється лікування неврологічних, ортопедичних, пульмонологічних, урологічних, кардіоваскулярних та інших порушень здоров'я безпечним, нетоксичним і безопераційним способом. ще

• Пн-Чт: 9:00-18:00
    • Пт: 9:00-17:00
    • Сб: вихідний
    • Нд: вихідний

вул. Німанська, 6. На карті

Печерський , м.Звіринецька

В данный момент запись в клинику через наш сервис не ведется
    Акушерство, Алергологія, Андрологія, Венерологія, Вертебрологія, Гастроентерологія, Гінекологія, Дерматологія, Дієтологія, Інфектологія, Кардіологія, Косметологія, Мануальна терапія, Наркологія, Неврологія, Онкологія, Ортопедія, Оториноларингологія, Проктологія, Психіатрія, Реабілітологія, Ревматологія, Сексологія, Сімейна медицина, Стоматологія, Терапія, Травматологія, УЗ-діагностика, Урологія, Хірургія, Ендокринологія ще

«Медичний центр Святого Пантелеймона +» - багатопрофільний медичний центр для кожного члена сім'ї, який надає повний комплекс лікувальних, діагностичних та лабораторних послуг з акушерства, гінекології, урології, терапії, сімейної медицини, гастроентерології, кардіології, неврології, косметології, реабілітології, психотерапії та інші . Робота кваліфікованих фахівців центру в поєднанні з інноваційним обладнанням спрямована на збереження здоров'я, краси своїх пацієнтів ще

• Нд: 9:00-18:00

вул. Зодчих, 34 А. На карті