Житомир
Медичний центр «Оксфорд Медікал»

Медичний центр «Оксфорд Медікал»

add_box Гастроентерологія Гінекологія Кардіологія Косметологія Мамологія Неврологія ... ще
«Оксфорд Медікал» у Житомирі - регіональне представництво однієї з найбільших мережі клінік в Україні, що надає широкий спектр послуг з діагностики та лікування захворювань. У клініці відкрито 15 напрямків, де ведуть прийом досвідчені і висококваліфіковані фахівці. Пацієнти можуть отримати якісну медичну допомогу в таких напрямках: терапія, проктологія, кардіологія, урологія, УЗ-діагностика, гінекологія, ендокринологія, дерматологія, гастроентерологія, неврологія, хірургія
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 20:00 access_time_filled сб - нд : 9:00 - 17:00
вул. Леха Качинського, 4на карті
Богунський

«Оксфорд Медікал» у Житомирі - одне з регіональних представництв великої мережі медичних центрів, до якої входять 26 клінік з 19 міст України. Оксфорд Медікал є одним з лідерів серед приватних медичних установ. Тут працюють висококваліфіковані фахівці з великим практичним досвідом в лікуванні патологій за своїм профілем, використовуючи сучасні методики та найкраще обладнання для діагностики і терапії захворювань.

Клініка Oxford Medical в Житомирі працює в 15-ти напрямках, що дозволяє пройти необхідні обстеження і консультації відразу декількох фахівців для призначення своєчасної та ефективної терапії. А зручне місце розташування центру, просторий зал очікування, можливість оплати картою і високу якість обслуговування адміністративного персоналу забезпечують найбільш комфортні умови для отримання якісної медичної допомоги.

«Оксфорд Медікал» у Житомирі працює в наступних напрямках:

Клініка сподобалася.
Діна 23 Березень 2024
Сподобалось обслуговування.
Таір 15 Березень 2024
Сподобалася клініка, було досить комфортно у клініці.
Владислав 13 Березень 2024
Сподобалася клініка.
Анонімно 07 Березень 2024
Все добре було у клініці. Все дуже сподобалося.