ДокМед

Клініка
Анестезіологія, Гастроентерологія, Гінекологія, Кардіологія, Неврологія, Оториноларингологія, Педіатрія, Проктологія, Сімейна медицина, Терапія, Травматологія, УЗ-діагностика, Урологія, Флебологія, Хірургія, Ендокринологія ще

Клиника «ДокМед» в Киево-Святошинском районе предлагает принципиально новый формат медицинского обслуживания. В центре у пациентов есть возможность получить развернутую консультацию от квалифицированных врачей, сдать анализы, пройти диагностику с последующим лечением. Клиника располагает современным медицинским оснащением и оборудованной операционной. Среди работников учреждения – только профессиональные специалисты с солидным опытом работы ще

Софіївська Борщагівка, вул. Соборна 126/1. На карті

Без району , м.Житомирська

Рейтинг клініки

Рейтинг клініки розраховується на основі реальних відгуків пацієнтів

У клініці можна отримати кваліфіковану медичну допомогу наступних фахівців:

• гінеколога;
  • отоларинголога;
  • гастроентеролога;
  • флеболога;
  • сімейного лікаря.

Кожен фахівець чудово орієнтується у своїй сфері і постійно застосовує знання на практиці.  До послуг клієнтів - досвідчений лікар ультразвукової діагностики, який проведе дослідження організму за допомогою апарату УЗД і розшифрує отримані результати.  При необхідності хірургічного втручання на допомогу прийде професійний анестезіолог - фахівець, в компетенцію якого входить знеболювання пацієнта.

«ДокМед» - це нова клініка, якій ви можете сміливо довірити себе і своїх близьких.  Основними перевагами медичного центру є:

• Високий рівень професіоналізму.  Лікарі мають солідний досвід роботи і постійно підвищують кваліфікацію.
  • Сучасне обладнання.  Клініка має у своєму розпорядженні передове обладнання і власну лабораторію, що дозволяє швидко і точно проводити діагностику.
  • Єдиний центр швидкої допомоги у Софіївській Борщагівці.  Фахівці готові в будь-який час надати невідкладну медичну допомогу.
  • Індивідуальний підхід до кожного пацієнта.  Лікарі завжди докладно пояснюють пацієнтам сенс діагностичних процедур і призначеного лікування.
  • Широкий спектр послуг.  Є можливість отримати комплексну медичну допомогу, починаючи від стандартної консультації і закінчуючи оперативним втручанням.

Чудовий лікар, все чітко і по справі. Все роз яснив.

Олександра, 14.08.2021
Дивитися всі відгуки