Одеса
Меделіт, лікувально-діагностичний центр

Меделіт, лікувально-діагностичний центр

Лікувальний діагностичний центр
add_box Кардіологія Масаж Неврологія УЗ-діагностика Фізіотерапія Функціональна діагностика ... ще
Лікувально-діагностичний центр «Меделіт» – це висококваліфіковані лікарі: кардіолог, невролог, психіатр, психотерапевт, а також якісна та точна діагностика, прогресивні терапевтичні методики та унікальні програми лікування.
access_time_filled пн - нд : 9:00 - 17:00
1-й Аеродромний провулок, 4на карті
Київський

«МедЕліт» це лікувально-діагностичний центр, у якому надають професійну медичну допомогу за допомогою інноваційного обладнання. У медичному закладі використовують цілісний і системний підхід. Лікарі виявляють глибинні причини захворювань і патологій, а також впливають на нормалізацію функціональності організму.

Переваги:

• Ефективні програми лікування на основі прогресивних досягнень медицини
  • Сильна команда висококваліфікованих фахівців
  • Індивідуальний підхід до кожного пацієнта
  • Уважне ставлення і комфортні умови
  • Можливість проходити лікування в умовах денного стаціонару під наглядом провідних фахівців клініки.

Місія професійна допомога у відновленні і збереженні здоров'я і відродження довіри до сучасної медицини. Головний стимул роботи вдячні пацієнти, які рекомендують клініку «МедЕліт» своїм рідним і друзям.

Діагностичні пакети комплексне обстеження

З турботою про вас і ваше здоров'я лікувально-діагностичний центр «МедЕліт» пропонує спеціально розроблені діагностичні пакети для комфортного і швидкого проведення комплексу діагностичних заходів з метою отримання максимально повної інформації про стан вашого здоров'я.

Лікувально-профілактичні програми

Індивідуальні лікувально-профілактичні та антивікові програми, що включають в себе широкий спектр діагностичних заходів та унікальних процедур, покликаних відновити і нормалізувати роботу органів і систем вашого організму.

Послуги на дому

Можливість діагностичних заходів, консультацій профільних фахівців і цілодобового спостереження в звичному оточенні і комфортних для вас умовах.

Данило 25 Березень 2024
Сподобалася клініка, круто було у цій клініці.
Сергій 20 Березень 2024
Хороша клініка, все пройшло добре. Мені все дуже сподобалося у цій клініці.
Анастасия 15 Березень 2024
Не задоволена клінікою і прийомом.
Мар'яна 13 Березень 2024
Сподобалася клініка.Все чудово пройшло.
Олександра 04 Березень 2024
Сподобалася клініка.