Одеса
Likarium – клініка відновлення здоров'я

Ціни клініки Likarium – клініка відновлення здоров'я

Клініка
add_box Гінекологія Кардіологія Масаж Неврологія Оториноларингологія Психотерапія ... ще
Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
LIKARIUM – це лікарі з багаторічним практичним досвідом в сфері відновлення фізичного здоров’я і душевного спокою. Лікування неврологічних станів всіх видів і складнощів. Профілактика і лікування захворювань ендокринної системи. Лікування захворювань серцево-судинної системи. Діагностика та лікування жіночих захворювань, лор-органів у дітей (від 14 років) і дорослих, фобій, страхів, панічних атак, тривожніх розладів та інше. Всі види сучасних ультразвукових досліджень і методів функціональної діагностики. Всі види фізіотерапевтичного лікування, індивідуальні програми реабілітації. Усі види класичного ручного та лікувального масажу.
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 17:00 access_time_filled сб : 9:00 - 13:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Генуезька, 1/2на карті
Приморський
Наведений нижче прайс-лист є неповним, і представлений для загального ознайомлення з цінами клініки. Точну вартість необхідних послуг Вам озвучить оператор нашого колл-центру при підтвердженні запису.
Гастроентерологія
Гінекологія