Львів
Центр вилікуваних захворювань

Центр вилікуваних захворювань

add_box Акушерство Алергологія Андрологія Венерологія Гастроентерологія Гематологія ... ще
Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
Центр вилікуваних захворювань надає послуги висококваліфікованих лікарів, які спеціалізуються на розвитку нових оригінальних методів діагностики та лікування, які ґрунтуються на вегетативній неврології. Проводиться спостереження і лікування пацієнтів у динаміці протягом року, а саме таких захворювань, як аутизм, бронхіальна астма, епілепсія, гастрит, гостра ниркова недостатність, менінгіт, онкологічні захворювання, панкреатит.
access_time_filled пн - пт : 10:00 - 15:00 access_time_filled сб : вихідний access_time_filled нд : вихідний
вул. акад. Сахарова, 44/65на карті
Франківський

Центр вилікуваних захворювань — це центр, в якому напрацьовано спосіб довізуалізаційної діагностики, який дозволяє встановити діагноз, супутні захворювання, а також схильність до розвитку певних хвороб у майбутньому протягом однієї години. У його стінах проводиться лікування набутих патологій, а також вроджених.

Діагностика включає в себе оцінку стану організму, неврологічний огляд, діагностику магнітним полем, яка захищена авторським правом і інші заходи, направлені на встановлення наявності патологій.

Лікарі центру в межах чотирьох годин повністю виліковують будь-які гострі запальні процеси в організмі без хронізації патологічного процесу і без негативних наслідків, після чого організм потребує додатковий час для відновлення фізілогічних процесів. До того ж, у Центрі вилікуваних захворювань проводиться успішна терапія розсіяного склерозу, епілепсії, ДЦП, м’язової дистрофії, ревматизму, жіночого безпліддя тощо.

Що стосується регенеративного лікування, то воно представляє собою процес відновлення структурних елементів тканини.

Лікування проводиться амбулаторно, щомісячно пацієнт має бути оглянутий лікарем, який його веде. Консультування пацієнтів при необхідності здійснюється цілодобово.

Хвороби, які лікують у Центрі вилікуваних захворювань:

• неврологічні захворювання;
  • урологічні захворювання;
  • гінекологічні захворювання;
  • ендокринологічні захворювання;
  • онкологічні захворювання;
  • інфекційні захворювання та імунодефіцитні стани.

Методи діагностики та лікування центру дозволяють:

• встановити діагноз протягом години, а також діагностувати супутні захворювання та визначити схильність до виникнення деяких хвороб у майбутньому за допомогою власного способу довізуалізаційної діагностики;
  • лікувати будь-який гострий запальний процес в організмі в межах 4-х годин;
  • лікувати вродженні вади та патології;
  • забезпечувати життєдіяльність плоду під час вагітності, а також фізіологічні пологи;
  • попереджувати вродженні патології та не допускати набутих захворювань;
  • проводити профілактичні курси лікування для попередження розвитку захворювань.

Етапи діагностики, яка проводиться в центрі:

• соматичний огляд (оцінка стану м’язової, серцево-судинної, лімфатичної систем, системи органів дихання і ін.);
  • неврологічний огляд;
  • вегетативна діагностика захворювань, за допомогою якої можна виявити схильність організму до певних патологій до виникнення симптомів;
  • захищена авторським правом діагностика магнітним полем.
Світлана 17 Травень 2018
Сподобалось відношення до пацієнта.
Татьяна 07 Листопад 2016
В них нету никакой вывески, трудно найти. Грязно, я считаю, что это какой-то сарай. Там было холодно. Они шарлатаны.
Відповідь клініки 10 Травень 2017
Дякуємо за відгук. Усі документи Санітарно-епідеміологічної служби є в наявності.
Ольга 27 Жовтень 2016
Було досить комфортно, все сподобалосяю
Снежана 22 Липень 2016
Все сподобалось, єдине - в лікарні можна було зробити ремонт.
Дякуємо за відгук. Ремонтні роботи виконано відповідно до вимог СЕС
Відповідь клініки 10 Травень 2017
Дякуємо за відгук. Ремонтні роботи виконали.