Львів
Медичний центр «Леодерм»

Медичний центр «Леодерм»

add_box Дерматологія Косметологія Дерматовенерологія Дерматоонкологія ... ще
Медичний центр «ЛеоДерм» надає можливість пацієнтам отримати кваліфіковану допомогу по дерматології. Консультативні прийоми ведуть досвідчені фахівці. Діагностику та процедури проводять за допомогою інноваційних, сертифікованих технологій зарубіжного виробництва
access_time_filled пн - сб : 10:00 - 19:30 access_time_filled нд : вихідний
м. Львів, пр-т. Червоної Калини, 29Ана карті
Сихівський

«ЛеоДерм»  - це медичний центр, який надає дерматологічні послуги, функціонує центр з 2010 року. За це час центр допоміг сотням, а то і тисячам пацієнтам позбавитись дерматологічних хвороб, повернути сяючу та здорову шкіру.

Спеціалізація

Центр «ЛеоДерм» надає медичну допомогу по трьом спеціалізаціям:

• дерматологія;
  • дерматоонкологія;
  • дерматокосметологія.

Спеціалісти

Продіагностувати родимки та новоутворення на шкірі за допомогою дерматоскопії, видалити бородавки та папіломи, вилікувати акне, позбутись юнацьких вугрів, і, звичайно, отримати кваліфіковану консультацію щодо проблем Вашої шкіри Ви можете у спеціалістів медичного закладу. В медичному центрі працюють досвідчені спеціалісти, які постійно підвищують свої кваліфікаційні навички за допомогою курсів, майстер-класів, навчально-практичних конференцій, симпозіумів. Все знання та практичні навички лікарі застосовують у своїй роботі для ефективного лікування пацієнтів.

Аппаратура

Використання лазерних технологій сьогодні уже не ноу-хау, а обов’язкова послуга у кожному сучасному медичному закладі. Завдяки лазерним технологіям легко позбутися небажаних судин, видалити пігментацію, вилікувати акне, позбутися рубців та омолодити свою шкіру. Головною перевагою медичного центру є послуги цифрової перевірки шкіри та картування родимок усього тіла на новітньому апараті FotoFinder, що є золотим, міжнародним стандартом ранньої діагностики раку шкіри. В центрі лікарі системно спостерігають за всіма родимками, що є на тілі та допомагають діагностувати рак шкіри на ранній стадії та попередити розвиток меланоми.

Процедури

У клініці «ЛеоДерм» досвідчені спеціалісти допоможуть позбутися хвороб та повернути красу за допомогою різних косметичних процедур. До них відносяться:

• плазмоліфтинг;
  • ботулінотерапія;
  • контурна пластика;
  • мезотерапія обличчя;
  • безопераційна ліпосакція та ще багато інших послуг.
Наталя 11 Липень 2024
Хороша клініка
Антон 03 Липень 2024
Клініка сподобалася, дякую.
Анна 02 Липень 2024
Гарна клініка, все було добре, спокійно, зауважень не було
Євстахій 21 Червень 2024
Клініка дуже сподобалася. У клініці дуже класні та професійні лікарі. Все пройшло дуже швидко та якісно. Буду і надалі звертатися у цю клініку за медичною допомогою.
Тетяна 20 Травень 2024
Мені сподобалася як виглядає клініка, адміністратор привітно зустріла, доброзичливий персонал