Львів
Ехокор

Ехокор

add_box Гастроентерологія Гепатологія Дієтологія Кардіологія Масаж Неврологія ... ще
Багатопрофільний медичний центр «Ехокор» є єдиним медичним закладом на Західній Україні, у якому займаються діагностикою зупинки дихання уві сні (апное), діагностикою та лікуванням храпу, розладів сну та безсоння. Окрім цього, на Західній Україні виключно центр «Ехокор» займається проводженням нічної та добової електроенцефалограми з відеоспостереженням. Серед інших послуг медичного центру «Ехокор» можна виокремити послуги кардіолога, сімейного лікаря
Паркінг Wi-Fi зона
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 19:00 access_time_filled сб : 8:00 - 17:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Угорська, 17на карті
Сихівський
add_box УЗ-діагностика Флебологія ... ще
Паркінг Wi-Fi зона
вул. Угорська 17на карті
Сихівський
В даний момент запис в клініку через наш сервіс не ведеться

Унікальність багатопрофільного медичного центру «Ехокор» полягає в наявності методів діагностики для виявлення захворювання ще на початковому стані та при необхідності лікування вже наявної патології. Центр співпрацює з багатьма українськими та іноземними клініками. Власне центр «Ехокор» є єдиним центром на Західній Україні, що спеціалізується на діагностиці нічної зупинки дихання (апное), лікуванні розладів сну та храпу.

У центрі «Ехокор» ви маєте змогу пройти всі види УЗ-обстеження:

• гінекологічні та урологічні;
  • суглобів та сполучної тканини;
  • лімфатичної системи;
  • всіх інших органів та систем;
  • ехокардіографію (ЕхоКГ);
  • дуплексне сканування судин.

Поміж цього, на Західній Україні лише у центрі «Ехокор» пацієнти мають змогу пройти нічну та добову електроенцефалограму з відеоспостереженням.

Також, у центрі надаються наступні послуги функціональної діагностики:

• електрокардіограма (ЕКГ);
  • електронейроміографія (ЕНМГ);
  • електроенцефалографія (ЕЕГ);
  • добовий моніторинг ЕКГ (за Холтером).

Пацієнти медичного центру «Ехокор» мають змогу отримати консультації досвідчених лікарів таких спеціальностей як:

• кардіолог;
  • невролог;
  • сомнолог;
  • ангіолог;
  • сімейний лікар;
  • психолог.

Напрямки роботи та захворювання, лікуванням яких займається у медичному центрі «Ехокор»:

• Сімейна медицина:
    • хвороби системи травлення;
    • хвороби сечовидільної системи;
    • пульмонологічні захворювання;
  • Кардіологія:
    • серцева недостатність;
    • стенокардія та ішемічна хвороба серця;
    • кардіоміопатії;
    • невропатія та поліневропатія;
    • плексопатія;
  • Психологія:
    • сімейні стосунки;
    • виховання дітей та психологія дитячого віку;
    • емоційне виснаження на роботі;;
    • посттравматичні розлади;
    • стрес;
  • Розлади сну:
    • хропіння;
    • апное;

Переваги обслуговування у медичному центрі «Ехокор»:

• відмінна репутація з самого відкриття центру у 2008 р. і до сьогодні;
  • можливість комплексного обстеження на найсучаснішому обладнанні та індивідуальний підхід до призначення лікувальних заходів;
  • поєднання засад традиційної доказової медицини, масажу та ін.;
  • медичний персонал із величезним досвідом роботи;
  • комфортні умови перебування, бездоганне ставлення персоналу;
  • знижка на послуги для інвалідів І та ІІ груп (10%).
Ігор 15 Листопад 2023
Візитом залишились задоволені.
Ігор 10 Листопад 2023
В клініці сподобалося все: комфорт перебування в клініці - найвищий бал, ввічливий персонал, гарно зустріли, тепло, комфортно, якісно, дуже все сподобалось. Якість обслуговування супер
Ігор 01 Серпень 2023
Візитом залишився дуже задоволений
Олена 17 Лютий 2021
Привітна адміністратор, все вчасно)
Ольга 25 Вересень 2019
Клініка комфортна, я ніде не чекала!