Львів
Медцентр «Біомед»

Відгуки про клініку Медцентр «Біомед»

add_box Гомеопатія Дієтологія Кардіологія Масаж Неврологія УЗ-діагностика ... ще
Аптека в клініці Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
Клініка «Біомед» — це 25 років успішної медичної практики, довіра понад 5 тисяч пацієнтів та найдієвіші методи неінвазивної медицини. У медичному центрі організм розглядається як система, що самоорганізовується і має необхідні ресурси для відновлення здоров’я. Робота лікаря-спеціаліста полягає в активізації та направленні природних механізмів, спрямованих на підтримку організму.
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 20:00 access_time_filled сб : 9:00 - 18:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Драгана, 9на карті
Сихівський
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
Виберіть філію
74 відгуки
Христина 20 Квітень 2024
Клініка дуже сподобалася. Ніяких зауважень до цієї клініки взагалі немає, пройшло все вчасно та дуже якісно.
Іван 09 Квітень 2024
Клініка дуже  комфортна, саме перебування було приємне у цій клініці. На рецепції дуже  привітні, хороші працівники працюють.
Ірина 09 Квітень 2024
Дуже сильно сподобалася дана клініка. Було добре у цій клініці.
Оксана 08 Квітень 2024
Візит пройшов добре, усім задоволена.
Роксолана 05 Квітень 2024
В клініці дуже милий персонал, клініка гарна, зауважень не було
Світлана 05 Квітень 2024
Прийом у лікаря, Лещенко ЛіліЇ Олегівни, сподобався
Євгенія 04 Квітень 2024
Лікар розказала мені все, що мене турбувало, надала багато інформації, прийом сподобався. Лещенко Лілія Олегівна - дуже гарний лікар
Анонімно 02 Квітень 2024
Лугова Наталія Сергіївна - приємна лікарка, толерантна, компетентна, має індивідуальний підхід до пацієнтів, мені лікар підійшла, але лікар на жаль мені не допоможе в моєму запиті, потрібно повне обстеження в державній клініці. Клініка хороша, жодного зауваження до персоналу
Мілана 02 Квітень 2024
Мені дуже сподобалася консультація. Лікар, Лугова Наталя Сергіївна, сподобалася. Консультація відбувалася в приємній атмосфері, не дивлячись на тяжку тему. В клініці все було добре
Мілана 29 Березень 2024
Клініка сподобалася, гарна, чиста, привітний персонал, зауважень не було
5 6 7 8 chevron_right