American Medical Centers

Клініка
Алергологія, Венерологія, Гастроентерологія, Гематологія, Гінекологія, Дерматологія, Імунологія, Інфектологія, Кардіологія, Мамологія, Неврологія, Ортопедія, Оториноларингологія, Педіатрія, Проктологія, Психіатрія, Психологія, Психотерапія, Пульмонологія, Ревматологія, Репродуктологія, Сімейна медицина, Терапія, Травматологія, УЗ-діагностика, Урологія, Ендокринологія ще
  • Паркінг,
  • Оплата карткою,

Міжнародна клініка сімейної медицини «Американський медичний центр» має 20-річний досвід роботи в Україні. Клініку Західного стандарту АМС у Львові відкрито як мережу клінік «Американських медичних центрів» у 2015 р. У ній надають медичні послуги в галузі сімейної медицини для іноземців та українських громадян на рівні високих стандартів. ще

• Сб-Нд: вихідний

вул. Богомольця, 3. На карті

Личаківський

Рейтинг клініки

Рейтинг клініки розраховується на основі реальних відгуків пацієнтів

Клініка Західного стандарту АМС у Львові відкрито як мережу клінік «Американських медичних центрів» у 2015 р. У ній надають медичні послуги в галузі сімейної медицини для іноземців та українських громадян на рівні високих стандартів.

Цілодобово висококваліфіковані іноземні та українські спеціалісти надають допомогу за західними протоколами діагностики та лікування.

Клініка співпрацює з відомими міжнародними страховими компаніями. АМС Львів займається координацією медичної допомоги відповідно до потреб пацієнтів. Пропонуються програми та плани медичного обслуговування для дітей та дорослих.

AMC Львів надає послуги у сфері гінекології, сімейної медицини, психотерапії, педіатрії та ще багатьох інших напрямках медицини. Клініка співпрацює з багатьма медичними установами за кордоном: госпіталь Yale-New Haven, дитячий шпиталь в Нью-Йорку, Presbyterian Hospital (Нью-Йорк) та інші.

Діагностика, призначення медикаментів та лікування в AMC відбувається згідно з стандартами американської та західної медицини.

В клініці забезпечують швидку невідкладну допомогу, а також проводять медичну евакуацію в закордонні клініки. Однією з найважливіших особливостей АМС є можливість безпосереднього взаєморозрахунку з міжнародними страховими компаніями.

Напрямки роботи Американського медичного центру:

• сімейна медицина:
    • консультації лікарів сімейного профілю і вузькопрофільних фахівців з України та США;
    • індивідуальні, корпоративні та сімейні програми медичної допомоги;
    • цілодобове поліклінічне обслуговування і допомогу;
  • дитяче здоров'я:
    • послуги педіатра, включаючи невідкладну та швидку допомогу;
    • індивідуальні програми річного патронажу дітей;
    • дитяча гінекологія;
  • жіноче здоров'я:
    • діагностика та лабораторні дослідження, лікування гінекологічних захворювань і порушень;
    • передпологове обстеження і ведення вагітності;
    • комплексні медичні програми і плани терапії для жінок;
  • швидка допомога:
    • виклик лікаря додому або на місце роботи;
    • цілодобова екстрена медична допомога;
    • госпіталізація і медичне термінове перенаправлення на лікування за кордон;
  • психологічне здоров'я:
    • індивідуальні та сімейні консультації психіатрів, психотерапевтів і психологів;
    • програми психоаналізу і гештальт-терапії;
  • діагностика та лабораторні дослідження.

Дають достатньо часу на бесіду з лікарем.

Світлана, 12.04.2017
Дивитися всі відгуки