Укрселт

Укрселт

Стоматологічна клініка
add_box Стоматологія Ортодонтія ... ще
Стоматологічний центр «Укрселт» є прогресивною клінікою, у якій пацієнтам надається всебічна допомога в терапії зубощелепної системи. До послуг відвідувачів «Укрселт» уважний і висококваліфікований колектив, сучасне обладнання для діагностики, передові технології і матеріали. Лікарі «Укрселт» займаються комплексною терапією не тільки зубів, але також скронево-нижньощелепного суглоба, слизових рота, ясен, лицьових м'язів, що відповідають за міміку і пережовування їжі
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 21:00 access_time_filled сб : вихідний access_time_filled нд : вихідний
вул. Велика Васильківська, 134на карті
Голосіївський м.Либідська

Стоматологічний центр «Укрселт» уже майже 20 років надає пацієнтам високорівневу допомогу у терапії, ендодонтії, протезуванні, імплантації, ортодонтії та хірургічному лікуванні в стоматології.  Лікарі центру здійснюють комплексну терапію ротової порожнини, беручи до уваги не тільки здоров'я зубів, але і характер прикусу, стан слизових рота, щік, мови, роботу жувальних м'язів, функцію скронево-нижньощелепного суглоба.

У центрі «Укрселт» кінцевою метою проведеного лікування є не встановлення пломби, коронки і т.д., а досягнення правильного змикання зубів у стані спокою і під час виконання своєї функції.  Таке змикання зубів називається правильною функціональною оклюзією і саме воно вважається запорукою здоров'я зубів і довгостроковим збереженням результатів лікування.

Перелік стоматологічних послуг, що надаються в «Укрселт»:

• гігієна та лікування зубів:
    • професійна чистка;
    • кюретаж відкритий / закриті;
    • зубозберігаючі операції;
    • видалення зубів;
  • лікування СНЩС і ортопедія:
    • усунення патологічної стертості зубів;
    • встановлення металокерамічних коронок;
    • встановлення безметалових коронок;
    • встановлення коронок на імплантатах;
    • встановлення вкладок і вінірів;
    • протезування знімними конструкціями;
    • ортодонтичне лікування.

Завдяки комплексному підходу фахівців центру «Укрселт», їм вдається досягти стабільності і довговічності проведених терапевтичних заходів. Для закріплення результату і запобігання виникнення стоматологічних проблем у подальшому, лікарі центру навчать вас, як правильно доглядати за зубами і слизовими рота, нададуть допомогу у підборі гігієнічних засобів.

Олег 02 Липень 2020
Хотелось бы чтобы корректнее относились в клинике ко времени приема. Чтобы на назначенное время врач мог точно принять. А не ждать лишних десять пятнадцать минут.
Ірина 25 Липень 2019
Приймав уважний і компетентний лікар. Рекомендую!
Юлия 22 Грудень 2017
Все хорошо было, все прекрасно.
Константин 07 Грудень 2017
Клиника понравилась. Все хорошо.
Ольга 27 Листопад 2017
Понравилась работа регистратуры, сервис. Мне предложили и кофе, и чай, и яблоки. Все было на высшем уровне.