Стоматологічний центр Ліберті Дент

Стоматологічний центр Ліберті Дент

Стоматологічна клініка
add_box Стоматологія Ортодонтія ... ще
Стоматологічний центр «Liberty Dent» зустріне кожного пацієнта з теплом і надасть лікування на найвищому рівні. В арсеналі клініки: кваліфіковані лікарі, застосування новітніх технологій, оснащення сучасним обладнанням, вміння знаходити підхід до кожного пацієнта. У стоматологічному центрі руйнують міфи про болісному або хворобливому лікуванні.
access_time_filled пн - нд : 9:00 - 21:00
вул. Золотоустівська, 34на карті
Шевченківський м.Лук'янівська

У стоматологічному центрі «Liberty Dent» працюють професіонали вищого класу. Кожен клієнт може бути впевнений в кваліфікованості персоналу та якість надаваних стоматологічних послуг.

Робота в «Liberty Dent» ведеться за такими напрямками:

• доросла і дитяча терапія;
  • ортодонтія;
  • хірургічна стоматологія;
  • ортопедія;
  • імплантація зубів;
  • естетична реставрація зубів.

Особлива увага приділяється стерилізації обладнання, кожен пацієнт на прийомі бачить новий стерильний крафт-пакет з інструментами. Клініка має сучасними методами діагностики і лікування для надання стоматологічної допомоги на високому професійному рівні.

Команда Liberty Dent завжди готова вбирати нову інформацію, щоб радувати своїх пацієнтів, адже немає межі досконалості і знань. Співробітники центру завжди зрозуміло і доступно пояснять і підкажуть, яке лікування має бути, як буде проходити сам процес і обов'язково дадуть подальші рекомендації.

В установі також якісно проводять процедури з професійного очищенню зубів за допомогою вібраційного дії ультразвукового апарату, який дозволяє безпечно і без болю очистити поверхню зуба від будь-яких відкладень і надає емалі її природний відтінок.

Стоматологічний центр облаштований з теплом і любов'ю до пацієнтів, щоб міф про страх в стоматологічному кріслі розсіявся і більше не виявляв себе.

В Liberty Dent допоможуть зі стоматологічними проблемами на вищому рівні, якісно відновлять функціональність і природний вигляд зубів.

Устаткування клініки включає сучасний апарат для прицільної рентгенографії - RXDC eXTend від виробника Myray, Італія, а також інший інструментарій провідних виробників.

Наталія 20 Березень 2024
Хороша клініка, всі ввічливі
Михайло 10 Березень 2024
Клініка дуже сподобалася, все добре було, нарікань немає ніяких.
Микола 25 Травень 2021
Зручно, швидко, надійно, без зауважень. Гарний фахівець, надали консультацію, все добре та якісно зробили, ніяких негативів
назар 14 Серпень 2020
Все привітно, комфортно, чисто.
Александр 01 Квітень 2020
Всё чисто, комфортно и качественно.